Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Akinek a 12 év körüli gyereke...

Akinek a 12 év körüli gyereke néhány hét fekvésre kényszerült, milyen volt a hangulata, ki tudtátok zökkenteni a rossz kedvből?

Figyelt kérdés
A lányomnak térd műtéte volt, felkelhet, de pihennie kell 4 hétig, most még csak két hét telt el. Ha itt van egy barátnője, akkor nagyon jó kedve van, de egyébként semmit nem akar csinálni, csak a szobájában fekszik. Se társas, se egy kis séta, fagyizás, semmi. Tudom, hogy nem velünk akarja tölteni az idejét, ez érthető, csak kicsit jó lenne kizökkenteni, folyamatosan olyan kedvtelen.
máj. 19. 18:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

40 éves vagyok, tavaly én is lesántultam egy hónapra, gyakorlatilag ráállni nem tudtam a lábamra. Egy hétig elvoltam, olvastam, sorozatokat néztem, találtam egy csomó játékot telefonra... Utána meg minden bajom volt, még a macskával is kiabáltam. És ez télen volt, nem pedig nyáron, amikor jó időben mindenki mászkál mindenfelé.

Megértem a lányodat, remélem azért egy tablet vagy telefon van a keze ügyében, mielőtt teljesen bekattan.

máj. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
15 voltam, mikor műtötték a térdem, nem volt okostelefonom, de folyton a snake-kel játszottam a nokiámon. Nekem is csak akkor volt jó kedvem, ha itt voltak a barátnőim.
máj. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
12 éves korom körül mumpszos voltam, ráadásul télen, úgyhogy hivatalosan ki sem tehettem a lábam. Késő délutánig egyedül voltam, sokat olvastam, hozták az osztálytársaim a leckét, játszottam az állatainkkal, meg hát néha ki is mentem az udvarra, mégha nem is volt szabad. De elvoltam, örültem, hogy nincs suli. Eleinte fájt is eléggé, olyankor inkább aludtam.
máj. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jobbulást kívánok a lányodnak.
máj. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
19%
Vegyél neki egy gitárt, meg a Muszty-Dobai gitáriskolát.
máj. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én 13 éves korom óta novellákat írok, és falom a könyveket szóval nekem nem probléma a kötelező ágynuygalom, MÍG nem a kezem sérül.


Nemrég törtem el a lábam, a könyvemen attól tudok dolgozni, annyi, hogy boltba nem én járok.

máj. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Csak aggódtam, nehogy állandósuljon a rossz kedv, de tényleg benne van az is, hogy ez teljesen normális. Köszönöm, hogy írtatok!

A könyvírás jó ötlet, azt korábban mondta is, hogy szeretne, majd eszébe juttatom. 🙂

máj. 19. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!