Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kiakadtam a férjemre. Tényleg...

Kiakadtam a férjemre. Tényleg ennyire nehéz belegondolni hogy mennyire törékeny is egy 5 hónapos baba??

Figyelt kérdés

Férjem imád a fiával szórakozni, csikizi, csipkedi az arcát, puszilgatja, megnyomorgatja a combjait stb.

Ezzel nem is lenne gond, ha ezeket finoman és gyengéden tenné. Mar többször rá kellett szólni mert a fiam arca egy-egy ilyen puszis játék után kidorzsolt volt a borostatol.

Tegnap viszont furdetesnel láttam hogy a baba combja tiszta lila (ahol mindig nyomorgatni szokta)

Neki is estem hogy ezt hogy gondolta és miért csinálja ezt mikor tudja a gyerek bőre érzékeny és finoman kell vele bánni.

Annyit mondott hogy, ugye tudom hogy nem akarta bántani és nem szándékos volt...

Persze ezt én is egyből gondoltam, de az felvagta az agyam hogy ilyen sérülést okozott a babanak.


Gondolom nem reagalom tul... ezt érdemes lenne jelenteni valahol? Nem akarom, hogy én legyek megvadolva azzal hogy bantalmazom a fiam ha ezt valaki meglatja. És a férjemnek is kell hogy eljusson a tudataig hogy ez nagyon nem ok.


ápr. 28. 06:13
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
57%

Ha tönkre akarod tenni a házasságodat, akkor minél gyakrabban ess neki a férjednek a fiad miatt!

Ha ezt nem akarod, akkor - esetleg - fordulj pszichológushoz!

ápr. 28. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
84%

A baba bőrének nem szabadna ennyire érzékenynek lennie. Nincs a gyereknek valami vele született kötőszöveti elváltozása?

Egyébként az a félelmed jogos, hogy megvàdolnak, hogy a babàt bàntjàtok. Fèrjednek szòlj, hogy vigyàzzon, menntire durvul. Ès ha ìgy is lilul a gyerek, akkor ti mutassàtok meg orvosnak, hogy kiderüljön mitől reagàl ìgy a bőre.

ápr. 28. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
68%

Idióta vagy.

Fel akarod jelenteni a férjedet mert véletlen erősebben nyúlt a gyerekhez ráadásul játékból?

Szóltál neki, legközelebb nem fogja ezt csinálni .

Te is hibazhatsz, majd akkor ő is jól feljelent téged.

Ne legyél mar ennyire debil.

ápr. 28. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
35%

Dehogy jelented!

Annyit megtehetsz, hogy bekamuzod, hogy a védőnő gyanúsan rákérdezett mik ezek a foltok a picin. És hogy, aggódsz, nehogy legközelebb jelentse. Talán ettől észbekap.

ápr. 28. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
91%

Orvossal beszélj,hogy az apával való JÁTÉKTÓL belilul a baba.



Nálunk az apával birkózás közben a kulcscsontja tört el a lányunknak...másnap indultunk volna nyaralni. Véletlen volt. Eszembe se jutott a férjem vádolni. Vádolta ő magát rendesen....Meggyógyult,ennyi.

ápr. 28. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
93%
A babád bőre érzékenyebb lehet a férjem játszik nagyon sokat a babánkkal egyszer véletlenül a borosta jobban megkarcolta a pofiját. Bekentem neki másnapra semmi baja nem volt. Eszembe nem jutna feljelenteni mert játszik a gyerekkel. Nem veszélyezteti, hogy csikizi meg játszik vele te nagyon elborultál ebben. Gondolkozz már el kicsit. Nyilván nem kell a babát 2 méterre feldobálni meg éles tárgyakat a kezébe adni az ésszerű, de, hogy az apja ne érjen hozzá. Vattába csomagalod? Mi lesz, ha elkezd menni és elesik? Feljelented a padlót? Gondolkodj el kicsit, mert nagyon túltolod.
ápr. 28. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
45%

4es, persze keverje be a védőnőt, hátha elkapja apuka, full jogos.


Ha velem ezt tenné az egyik gondozottam, fel is jelenteném utána régalmazásért.

ápr. 28. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
81%
Nem szabadna liluljon. Gondolom közbe nem esik rosszul a babának és a férjed se ész nélkül teszi.
ápr. 28. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
82%

Jézusom

Én itt vagyok 31éves. Ha a férjem 3napja nem borotválkozott és puszit ad, kipirosodok.

Folyamat tele vagyok lila foltokkal, amikre nem is emlékszem. Multkor pl attól lett a combomon, mert a kicsi a 10kg-jával nem szépen leült a lábamra, hanem odaugrott. Másnak ez semmi, nekem egy tenyérnyi lilafolt.

Vannak ilyenek. A babák meg még érzékenyebb bőrűek.


Eszembe nem jutna ezért csesztetni a férjem, nemhogymég valahol jelentgetni.

Ha direkt bántaná, az nyilván más. De ha az apa játszik a babájával, az ennyire nagy baj?!


Egyébként tuti jó lehet a viszonyotok, ha ezt megbeszélni sem tudjátok, ide kell jönni panaszkodni.

Nameg ha én szeretek valakit, eszembe nem jutna sehol se jelentgetni...de ez én vagyok.

ápr. 28. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
70%
Ha ettől lila a gyerek, ott gond van.
ápr. 28. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!