Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 5 hónapos tápszeres baba...

5 hónapos tápszeres baba mellől elmennétek 3 napra?

Figyelt kérdés
Apuka vigyázna rá, 3 napos ottalvós lánybúcsú Bécsben (Budapestről)
2021. júl. 18. 18:53
A kérdező szavazást indított:
Elmennék
Nem mennék
100 szavazat
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
21%
Ennyi idő alatt ő még elfelejt téged...
2021. júl. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
85%

Az anyját azért csak nem felejti el 3 nap alatt, de tény, hogy neki ez még egy örökkévalóságnak érződne. Tápszer ide vagy oda, én bizony az 5 hónapos babám mellől nem mennék el napokra.

A lánybúcsúra úgy mennék el, hogy reggel megyek, este jövök. És a háromból csak egy napot lennék ott. Szerintem ez egy elég jó kompromisszum, ahol senki sem sértődik meg és nem is sérül.

2021. júl. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
44%
Én elmennék simán, ha az apja vigyáz rá.
2021. júl. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
79%
Nem mennèk, neki ezeg nagyon sok idő. Az nem megoldàs, hogy az utolsò estère mèsz ki? Vagy az apuka egy haverjàval ès babàval, ők külön szàllàson?
2021. júl. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:
68%

Kíváncsi lennék a válaszokra akkor, ha a kérdés fordított... Apuka elmehet 3 napos legénybúcsúra egy 5 hónapos baba mellől?


Anya és apa vajon egyenrangúan "fontosak"?

2021. júl. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
80%
Nekem nem lenne szívem ott hagyni, olyan kicsi még
2021. júl. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:
49%
Nem mennék,lehet neki nem lenne akkora gond...de nekem annál nagyob.Én nem birnék ki annIt az ujszülöt kisbabám nelkül,de neked kel tudnod
2021. júl. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim ***** válasza:
81%
5 hónapos már rég nem újszülött.
2021. júl. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
61%
Kinek hogy,nekem a gyerekem az első nem az hogy 3 napos lánybucsuba menjek.
2021. júl. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
83%
miért ne, apuka pont olyan kiválóan gondoskodhat abban a három napban a gyerekről, mint anyuka. ő is szülője, csak nem fog neki lelki törést okozni. ha rábíznád arra a három napra egy huszonegy éves egyetemistára, hogy cumiztassa négyóránként, azt mondanám szr ötlet, de miért csak a nőnemű szülő gondoskodhatna megfelelően a gyerekről? unokahugom koraszülött volt, majd a gyerek többet volt otthon pár hónap után, mint az anya, akinek többször vissza kellett még feküdnie a kórházba, apuka ugyanolyan professzionalizmussal gondozta azokban a hetekben is, mint amúgy tette a felesége jelenlétében. most kilenc éves, kiegyensúlyozott, szociális, jó tanuló kislány, a közhiedelemmel ellentétben nem változott vérfarkassá vagy pszichopatává a ténytől, hogy a két szülője együtt gondozta.
2021. júl. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!