Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Apáknak járó szülés utáni őt...

Apáknak járó szülés utáni őt napos szabadságot ti és a párotok kihasználtátok?

Figyelt kérdés
Megszületik a gyerek. Otthon van anya . Megy az anya anyja és az anyós is. Apa mit csinál ?

ápr. 25. 18:21
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
83%
Nem kihasználás, hanem ők utálnak veled és a gyerekkel lenni, a kettő között hatalmas nagy különbség van 39es. :D Ezzel én nem dicsekednék különben. Sajnálatra méltó inkább.
ápr. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
30%

41, nem utálnak, sokat vagyunk együtt de nem csicskáztatom őket hogy jöjjenek almolni engem és a gyerekemet, hanem eljárunk minőségi időt együtt tölteni.


Én meg azzal nem dicsekednék, hogy neked ennyi ember kellett egy újszülött életben tartásához és ahhoz hogy ne egyen meg a retek, mert magamtól ez meghaladja a képességeim. Én mondjuk nem vagyok hercegkisasszony.

ápr. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
100%

Ja, inkább egy frusztrált boszorkány, az aztán sokkal jobb.

Ki akarna ilyen nővel időt tölteni?

ápr. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
100%
42# Benézted, mert hozzánk senki nem jött a 6 hétbe, 1x anya fél órára, 1x anyós fél órára. :) Cumi, hogy benézted, hogy egy hozzászóló ír neked. :D Tudom, nálatok meg kell kérni, biztos húzzák a szájukat is. Az én anyukám-anyósom olyan, hogy ők hívogatnak mikor lehetnének az unokával, mikor lehetnének velünk, amikor úgy volt vigyáznak rá és lemondtuk, mert megoldottuk máshogy konkrétan ki volt bukva anyukám. Tudod egy normális család ilyen... sajnállak. Ha neked az is csicskáztatás HA ŐK akarnak vele lenni és te fel se hozod, akkor nagyon tévúton jársz az életben.
ápr. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
86%
Az ilyen nőre rá se nyitja senki az ajtót, apuka is inkább "túlóra" címszó alatt pakolgatja a titkárnőt a munkahelyén, meg jár bevásárolni este 8-kor, hátha mire hazaér, alszik a feleség és nem kell hozzászólni se. Nem csoda, hogy ilyen frusztrált szegény.
ápr. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
100%

39, 42# Továbbra is csak az utolsó mondatomat tudom ismételni.

Egyáltalán nem volt elvárás, szerettek volna velünk lenni, jól esett anyukámnak is, nekem is, ennyi. Ha a szeretteimmel valami történne, én is szeretnék mellettük lenni és segíteni őket (amennyiben szívesen fogadják azt) akkor is, ha törött lábbal is megoldja az életét 6 héten át mindenki, vagy becsípődött derékkal, esetleg epeműtét utáni időszakban. Mi egy ilyen család vagyunk, nekünk ez a természetes, ráadásul a gyermekágy nem csak egy nehéz időszak tud lenni, de örömteli esemény is, amiben depláne szeretett volna osztozni a család, mi pedig örömmel vettük. Ha ebben problémát látsz, azzal neked van dolgod szerintem, nem nekem. :)

Minőségi időt szerencsére töltöttünk együtt eleget gyerkőc előtt is a családdal és azóta is. Nem is értem hogy jön ez a téma a szülés utáni néhány héthez...

ápr. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
100%
42# hercegkisasszony valóban nem vagy , inkább egy megkeseredett boszorkány. Kellemetlen nő lehetsz. Menj a patakra mosni, régen úgy csináltàk...nehogy élj egy lehetőséggel amitől könnyebb lesz az életed.
ápr. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
87%

"nem utálnak, sokat vagyunk együtt de nem csicskáztatom őket hogy jöjjenek almolni engem és a gyerekemet"


Te fogyatékos vagy?


Mit nem értesz azon, hogy nem a kommentelő mondta az anyjának, hogy menjen hozzá babázni meg segíteni, hanem az anyja szeretett volna részt venni ebben???


Te nem szívesen segítenél a gyerekednek, mikor unokád születik, nem szívesen mennél?


Ilyen gáz családokat, te jó ég, én bizony inkább mennék segíteni és unokázni, ha megengednék, mint pihenni és nyaralni abban az évben.

ápr. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
100%
Megy az anya anyja és az anyós is - nem jön. Még csak az kéne, kell a francnak az okoskodásuk - mert segíteni egyik sem, csak beleduma megy mindenbe.
ápr. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!