Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Aki otthon van kisgyerekkel...

Aki otthon van kisgyerekkel és a férje külföldön van,annak mennyire nehezek a napok?

Figyelt kérdés
Nincs semmi segítségem,de a férjem készül külföldre.Az a terv,hogy mi is utána megyünk,de kb.3-4 hónapot ki kell bírni.Akinek külföldön van aférje,mennyi ideje csinaljatok így?Milyen időközönként meg haza?
ápr. 15. 09:41
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Fél évig csináltuk így

Mondjuk mi eleve kint éltünk,és hazakoltozeskor


Mi előre tudtuk napra pontosan meddig fog tartani

De így is nagyon nehéz volt,pedig akkor még csak egy gyerekünk volt. Akkor volt egy éves.

A férjem minden hétvégén hazajött,de így is lemaradt jó pár dologról.

A kaját rendeltem,a ház sokszor szaladt. Na meg koltozesben voltunk,ahová hazajöttünk csak átmeneti volt.

Nekem az segített hogy pontosan tudtam meddig tart. És hogy hetente jött haza a férjem,egy két hetet leszámítva amikor nem tudott. Segítségünk nem volt.

ápr. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

#19. Szerintem te azt hiszed ugyanaz írta a "nem releváns" a válaszokat. Biztos hogy nem,mert én is egy kéretlen tanacs osztogató vagyok,de csak két választ írtam,a többi nem tőlem jött.

Ez egyébként azért fura,mert a dolog legkönnyebb részét kérdezi

Ha tényleg csak par hónap az nehéz lesz,de átlátható. A neheze akkor jön,ha kikoltoztek. Tapasztalatbol tudom.

Szóval kicsit érdekes ez a kérdés,mert a relatíve könnyebb részére kérdez rá. Ha az utána lévő dolgok már megvannak,akkor ez az előtte lévő rész easy. Vagyis nem,de kibirhato

Legyen egy barátnő,egy, bejárónő,egy anya,anyós,bárki akivel tudsz beszélgetni,legyen normális felnőtt társaság is.

Apát informális.minden nap,mit ettetek,milyen idő volt,mit csináltatok,stb stb,így megmarad S kontakt. három négy hónap nem.olyan sok idő,de azért nem is rövid.

ápr. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Nyilván ki van követve az út.Már mehetett volna novemberben,februárban,de miattunk nem ment.Most viszont elhatároztuk magunkat.Tudjuk ,hogy nem lesz könnyű,de ez van és kész .Utálom ezt az országot,kint akarok élni.
ápr. 15. 16:46
 24/25 anonim ***** válasza:
#23. Ugyanígy voltam én is. Aztán éltem Németországban,Ausztriában, és Svájcban. Hosszú éveket. Már nem utálom ezt az országot.
ápr. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Csak.kivancsisag,nem muszaj válaszolni,melyik ország (esetleg melyik tartomány) és milyen munkát végez a férjed?

24es vagyok,meg még a svájcos,most nem nézem vissza hányas.

ápr. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!