Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ebben a helyzetbe?

Mit tegyek, ebben a helyzetbe?

Figyelt kérdés

10éven át probálkoztunk az ex párommal, hogy lehessen a fiamnak kistestvére. Pcosem van. Viszont mikor szétmentünk lefogytam az idegbe 35kgot. Elkezdtem szedni a fogamzásgátlót nem volt semmi probléma, most viszon volt egy futó kalandom, (tudom undoritó vagyok) de egy 3gyerekes apukával...

3napja viszont pozítivat teszteltem, azóta csak bögök, nagyon szivesen megtartanám, felnevelném én egyedül is..de nagyon nagy anyagi problémám van, ami miatt nem tudom vállalni. Viszont el se tudom képzelni, hogy elvetessem, ott tartok inkább együtt menjünk..mit csináljak? Kérlek ne savazatok, így is borasztó. Tudom van örökbe adás is...de bele se tudok gondolni. Anyagilag nem tudom addigra magam helyre hozni, hogy feltudjam nevelni. Teljesen tanácstalan vagyok.



ápr. 7. 19:14
1 2 3
 21/21 anonim válasza:
100%
Na mi a helyzet?
máj. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!