A babaágyra szerelhetek lehajtható rácsos fedőt?

Figyelt kérdés

Hogy kalitkaszerűen nézzen ki. Kerestem ilyen megoldást nagyon pici babához, de sehol nem láttam és nem tudom, hogy azért mert nem biztonságos, vagy mert senkinek nem jutott az eszébe?

(a macskát akarom távol tartani)



2019. máj. 20. 21:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
szerelhetsz ,ha tudsz.
2019. máj. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Hát, fura... Mi a szobaajtóra raktunk szúnyoghálót macska ellen.
2019. máj. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Tehát nem a macskát zárod ki, hanem a gyereket be???
2019. máj. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nagyon kis lakásban lakunk. Úgy gondtuk, hogy amíg a gyerek pici addig mindegy neki. Most még nagyon jó, hogy közel van minden. Pár év múlva szeretnénk egy kertes házat, viszont a mostaniban nem tudnám kizárni a szobából a cicát.
2019. máj. 20. 23:10
 5/9 anonim ***** válasza:
41%

Ha egy jó ideig még nem költöztök, akkor sem lesz jó megoldás max az elején. Fél éves kora körül a kicsi fel fog ülni, majd felállni a kiságyban. Az enyém pl. éjjel is felállt amikor felébredt tejcsiért és kukucskált ki a tetején.

Tényleg nem lehetne inkább a cicust kizárni másik helyiségbe?

2019. máj. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Elég ha a kezdetben működik. Sajnos úgy van megoldva, hogy mivel a konyhából ki van zárva, így Max a fürdőbe tudnám bezárni, vagy a nappaliba. Viszont a nappaliba zárásnál nem tudná használni a macska álmot ami a fürdőben van. A macska álomnak nem lenne hely a nappaliban, plusz ott szőnyeg van, így nem is lenne higiénikus.
2019. máj. 21. 00:44
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Crib tent amit keresel. Egy kiságyra szerelhető, szúnyoghálós kupola. Szerintem macska ellen is beválik.

Más technika lehet ha a gyerek születése előtt felállítod az ágyat és alufóliát terítesz a matracra. Állítólag utálják a macskák és nem szokik oda.

2019. máj. 21. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
80%

Nekunk volt hasonlo, hasonlo okokbol. Asztalossal kell csinaltattni.

Szunyoghalora rafekszik es beszakdahat a gyerekere, vagy szettepi a macska, az alufolia nem hatotta meg, se a spray, se a citrusok, semmilyen praktika...

2019. máj. 21. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Egyébként köszönöm és ment mindenkinek a zöld kéz.

Ezeket a crib tent-eket nézegettem, de attól félek én is, hogy egészben szakadna rá a babára ha az 5 kilós cica nekifutásból ráugrana.

Akkor ez lesz, párom már mondta, hogy ő megcsinálná. Majd meglátjuk, hogy az a verzió marad-e vagy asztalost keresünk mi is.

2019. máj. 21. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!