Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A bevásárlókocsikon található...

A bevásárlókocsikon található kis lehajtható szerkezet az táskatartó vagy gyerekülés?

Figyelt kérdés

Tegnap a Lidl-s bevásárlókocsiba beszorult a fiam. Negyed óráig küzdöttem vele, szegényke meg már bömbölt. Bővem még a 15kg-os súlyhatár alatt van. A lábbedugós részét találtam nagyom picinek utólag.

Még mielőtt írok egy reklamáló levelet jó lenne megtudnom egyáltalán mire való. De az biztos többet ott nem vásárolok.


2011. dec. 10. 08:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nekem mintha úgy rémlene hogy odavan rajzolva egy kép hogy babáknak 15kg-ig.Ez a Tescoba volt,nem tudom Lid-be mi van.
2011. dec. 10. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Az mindenhol a gyerekülés, legalábbis én úgy tudom
2011. dec. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

A TESCO-s kocsiba simán be-ki fér.

Gondolom aki ezt a jó kis kocsit kifejlesztette nem járt még boltba egy kisgyerekkel. Dehát én már nem is fogok oda menni. Azért se.

2011. dec. 10. 09:15
 4/17 anonim válasza:
100%

Az gyerekülés, mindenhol rajta van a kg.

Mi a Lidl-be járunk legtöbbször, 12 kg a kisfiam, semmi gond nem szokott lenni!

2011. dec. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
nem tudok érdemben hozzászólni,mert a lányom még kicsi,és nem használja,de nem lehet,h bár a súlyhatár alatt van a gyermeked,de a sok ruha miatt lett szűk a hely?számold bele,h tél van,és vastag a naci meg minden..
2011. dec. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
78%
az én kislányom 3 éves és simán ki be rakom és nem szorul be.nem lehet hogy te vagy a béna?
2011. dec. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Az biztos, hogy gyerekülés, de én is jártam már így, pont a Lidl-ben! Mióta a téli bakancsot hordja a fiam, azóta alig tudom betuszkolni a lábát a nyíláson, nagyon szűk. Kifelé meg egyáltalán nem jön ki. Úgyhogy én azóta azt csinálom, hogy mielőtt beteszem vagy kiveszem a gyereket, leveszem a cipőjét, utána visszaadom rá! Így nincs beszorulás. De tény, hogy más áruházak kocsiján kicsit nagyobb a hely a lábnak, de ezért nem érdemes reklamálni szerintem, úgysem fogják lecserélni a kocsikat.
2011. dec. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi is a Lidliben (is) szoktunk vásárolni, de a jó 3 éves fiam a maga 17 kilójával és 27-es hótaposójával szűkösen, de bele fér. (igaz, nekem is úgy rémlik, hogy 15 kilóig ülhetne bele, de néha még szeretne ott ücsörögni benne)
2011. dec. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Valóban én vagyok a béna. Le kellett volna venni a csizmácskáját. Hát,télen nem kell Lidibe mennem gyerekkel.
2011. dec. 10. 13:30
 10/17 anonim ***** válasza:

A Lidl-ben én is mindig megszenvedem a ki- és berakást! És nem csak téli cuccban!

De a legjobb, hogy sok helyen még az a hülye kis kapu is van, amin át kell tolnod a kocsit és addig ugye ki kell venned a gyereket, ha ez nem jutott kint eszedbe, szóval akkor 4x kell ezt a procedúrát végigcsinálni!

Aztán meg a nyanyák és a taták tolakodnak vagy totyognak előtted és még a meghirdetett akciós cuccokból sincs!

Áááááááááááááá, utálom a Lidl-t!!!!! :)

2011. dec. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!