Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen tapasztalat van Cybex...

Milyen tapasztalat van Cybex Juno 2 fix üléssel kapcaolatban?

Figyelt kérdés

Nem zavaró a babának a pajzsa?

Az én picim el3g mozgékony, félwk, hogy nen bírna benne megmaradni!


2014. nov. 16. 14:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekünk Cybex Juno fix-ünk van, a boltban megnéztük, nem sok különbség van az 1 és a 2 között, így mi az olcsóbb verziót választottuk.


Az én lányom is eléggé izgő-mozgó baba, de szereti az ülést, a pajzson szokott játszani a játékaival.

Egyetlen hátránya, hogy hosszabb utakon beleizzad az ülésbe, így volt már rá példa, hogy megérkezéskor egyből át kellett öltöztetni.

Ennek ellenére nem bántuk meg, hogy ezt választottuk, elvileg ezek a pajzsos ülések jóval biztonságosabbak, mint a pajzs nélküliek, és nekem ez a legfontosabb szempont.


Remélem valamennyit tudtam segíteni :)

2014. nov. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Dreigang ***** válasza:
Ha bele ültetem, akkor már várja, és becsatoláskor magához húzza a pajzsot, kimondottan szereti. Ritka, hogy pár percen belül ne aludna el benne. A vastag téli ruházatot érdemes csak levenni előtte a gyerekről, így marad elég hely szellőznie. Az ülése jól párnázott, mégis jól levegőzik. ADAC alapján vettük, elég meggyőző videók vannak róla, az oldal irányú védelme szemmel láthatóan kimagasló. Persze vétel előtt a boltban kipróbáltuk. Szintén a kevésbé költséges verziót vettük, eddig bevált, komfortos.
2014. nov. 18. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És amúgy mi a különbség a drágább és az olcsóbb között? Mert ránézésre semmi...
2014. nov. 18. 20:52
 4/4 Dreigang ***** válasza:
A boltban mutatták, hogy a pajzs átállítása egyszerűbb, ha jól emlékszem egykezes, de nem igazán láttam/értettem a különbséget ahogy az eladó mutatta (valószínűleg csak találgatott), és amúgy is a költségkímélőbbet ajánlotta.
2014. nov. 27. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!