Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Adbor Arte 3x3 babakocsija...

Adbor Arte 3x3 babakocsija van valakinek? Minden tapasztalat érdekel!

Figyelt kérdés
Vagy akinek hasonló van, légyszi írjon, mert ezt néztem ki, a napokban szeretném megrendelni, és nem szeretnék csalódni, sajnos nem tudom kipróbálni. Köszi!

2014. okt. 30. 19:12
 1/3 anonim válasza:

Szia!

Nekünk ilyen babakocsink van.Én szeretem.Tágas mindegyik része.A mózesben tudod hason is altatni.A kerekeire figyelni kell,hogy mindig fel legyen fújva.

Én egyedül azt nem szeretem benne,hogy nagy helyet foglal el a kocsiban.

2014. nov. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ti a nagy kereket hogyan tudtátok rögzíteni? Mert elhagytuk az útmutatót, és nem tudjuk hogyan kell rögzíteni, mert tolás közben leesik, Baba még nincs benne :) Összerakáskor volt 1-1 kupak a rúd 2 végén, azt levettük, felhúztuk rá a kerekeket? Vagy hogyan kellett volna? :) Köszi!
2014. dec. 29. 16:09
 3/3 A kérdező kommentje:
Azóta megoldódott a probléma, nincs semmi gond, csak erősen rá kellett pattintani a kerekeket.
2015. jan. 4. 08:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!