Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Egy éves, sétáló gyerek mellé...

Egy éves, sétáló gyerek mellé melyik típusú sport kocsi jobb? A teljesen egyszerű, vagy ami lehajtható, alul tárolós?

Figyelt kérdés

Jelenleg egy 3in1 CAM fluidonk van, alapvetően szeretem. Fel bírom emelni villamosra, lépcsőre ha kell, de azért nehéz, meg ahhoz hogy ne is üljön benne a gyerek azért nem akarom cipleni. De valami meg kell ha elfárad. 15 hónapos a gyerek, egyre többet tud sétálni. Én alapvetően egy teljesen egyszerű sport kocsira gondoltam, ilyesmire:

[link]

A férjem szerint viszont mivel árban ugyanott lennénk, akkor már megéri ebből is egy komplexebbet venni, amiben van tároló, meg lehet állítani az ülését:

[link]

De én nem tudom, ezzel már kb nem ugyanott vagyunk, mint ami most van? Tény, hogy szoktuk használni a tárolót, de ezek nem sokkal nagyobbak összehajtva mint amit én szeretnék? Szerintetek melyik a jobb?

A másik problémám, hogy ezeknek nagyon kicsinek tűnik a kereke. Mi sokat sétálunk. Tény, hogy városi környezetben, de azért itt is át kell tolni pl villamos sínen, egyenletlen járdán. Ezek a kerekek nem akadnak el egy nagyobb kavicsban is? Nektek melyik fajta van?



márc. 27. 22:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt te tudod hogy mi másra akarod még használni, ha boltba is kocsival mentek jobb a tárolós, de ha csak arra kell hogy letudjon ülni, vagy közlekedni buszon arra jobb a kis könnyebb
márc. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Akkor venném a lehajthatót, ha szokott benne aludni (az én fiam 2 és fél és még mindig szokott). A kosarat te tudod, mennyire használod, én sokat, és a linkelt Haucké jó nagy.


A másik valóban jóval kisebbre csukható (valószínűleg, nekünk egy olyan is van, örökölt, néha használjuk).


A kis kereket meg lehet szokni. Villamossínen billented. Ha egyszerre akad el az első és hátsó kerék, mert olyan távol van pont a villamossín+padka, az kellemetlen.

márc. 28. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az elsot vennem.

Nekem volt egy pici zsak varrva hozza osszecsuktam es a hatamra vettem ha ugy volt. Es varrtam egy tarolot is a hattamla mogotti reszre. Ha kellett a biltbol 1-2 dolog az abban elfert.


Felesleges a nagyobb mert macerasabb nehezebb.

márc. 28. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem az első borzalmasan ronda, ne haragudj. :D

Nem vennék ilyet, kb. mint egy játékbabakocsi.

márc. 30. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a másodikat venném bőven könnyebb mint a 3in1 babakocsiknak a sport része. Van a családban olyan akinek a második van így tapasztalatból mondom. Én is le váltottam a sport részt mert nehéz volt de mi Asalvo Flight - Travelt vettünk pille könnyű imádom. Jó hogy ke lehet dönteni mert ha hosszabb kirándulásra megyünk és elfárad tud benne aludni is.
márc. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!