Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 hónapos babatokkal hogy...

1 hónapos babatokkal hogy nézett ki a napotok, mennyit aludt, mennyire volt el?

Figyelt kérdés

Főként azért kérdezem, mert pár napja hajnali 1-2 körül alszik el, előtte 8 körül fürdik, utána szopizik, aztán pedig semmi nem jó. Sokat pukizik, de nem húzza a hasát. Szopizni nem szeretne, ha próbálom mellre tenni, még dühösebb lesz, ha mégis bekapja, idegesen fujtat és tekdreg közben, tehát nem éhes. Simizem a pocijat, hason fekszik, akkor a hatat, tornaztatom a lábát. Leginkább visszintesen a vállamon van el, de kB 2 perc után, ott is sírás van.

Nappal világosban alszik, van egy 2,5 éves tesója szóval csend sincs. Este fürdés után csak a solampa ég a szobában. Nem tudom mi lehet a baj, tulfarad e esetleg, felcserélte a nappalt és az éjszakát vagy a sok puki zavarja-e.

Nalatok mi volt? Ha volt hasonló mi volt a megoldás?



ápr. 28. 11:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Semennyire sem volt el, csak kézben nem sírt

És akkor aludt amikor éppen akart

Volt, hogy fél órát aludt, volt, hogy 10 percet

Természetesen azt is úgy, hogy vagy raktam, vagy mellette feküdtem

ápr. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, elküldtem véletlen.

Ez volt nappal.

Éjjel elég sokszor kelt, ritkaság volt amikor aludt egyben három órát.


#1

ápr. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez úgy hangzik mint az úgynevezett "witching hour" amikor adott időben a baba órákon keresztül sir és nem lehet megbyugtatni.


Nekunk ez kimaradt, bár a mi babánk eszméletlenül hasfajos volt, és volt hogy 24 órából 20at végig sirt...

ápr. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Volt ilyen, az apukaja vitte el kendoben aludni es mikor aludt egy kicsit visszajott, evett es mar le tudtam rakni. Nalam csak uvoltott. Igy en voltam a nagyobbal, orultem is neki :) aztan 3 honapos kora utan nyugodtak kicsit az esti oruletek - igy csereltunk
ápr. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nappal aludt sokat, éjjel is mert csak enni kelt fel. Az első hónapban pl üvöltött 21h-00között majd kelt 3/7 kor enni aztán visszaaludt 10ig. Biogaia cseppeket adtam neki 1 hónaposan már nem sírt aludt szépen 22hkor-10-ig 2x evett éjszaka.
ápr. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha jó idő van nappal kint alszik babakocsiban ha sikerül benne elaltatni, viszont ha nem akkor kendőben elaltatom és magamon van ameddig alszik 3 órákat.

Este 7-8 között fürdetem, utána etetem általában nem szokott bealudni cicin úgyhogy büfiztetem beteszem az ágy mellé az öbölbe cumit adok neki aztán lassan bealszik. Vagy ha nincs "jó napja" akkor mellettem fekszik az ágyban cicivel a szájában, ha nagyon sír valamiért de nem kell cici akkor jarkalok vele én vagy az apukája.

Kb 9-10 között alszik be "rendesen" aztán kel egyszer 1-2 között utána 6 felé.

ápr. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!