Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Azt gondolom, hogy a fogyás...

Azt gondolom, hogy a fogyás is genetikai, jól érzem?

Figyelt kérdés

Nagyon szép lány voltam 8 évvel ezelőttig. Nem dicsérem magam, dicsértek mások, az voltam én.

Egy hormonbetegség miatt -amiből műtét lett -gyorsan felszedtem 20 kilót.


A betegségnek rég vége, a műtéten is túlvagyok évek óta, de a röfikinézet maradt.

Ez nem én vagyok.


Még a súlyos műtét és az intenzív osztály se vitt le rólam egy dekát se, pedig ott csak úgy tápláltak, hogy életben tartsanak, nem hizlalda volt!


Minden papíromra odafirkálják, hogy "obes", azaz elhízott, de nem segít senki, ugyanis valószínűleg nem is lehet!


Direkt futármunkát vállaltam, hogy mozogjak, emeletre föl, emeletre le, gyorsan, időre, napi 12 órában -egy deka se ment le!


Jártam személyi edzőhöz, a lelkem kiköptem -egy deka se ment le!


Ugyanaz a 80 kg vagyok a 158 cm mélységemhez.


Gyűlölöm a fotóimat, a tükörképemet, a kinézetemet. Ez nem én vagyok. Minden vonalam megvan az emlékezetemben.


Ennyi év alatt megy tönkre a térdem, a tüdőm, légzési nehézségeim vannak -nincs min csodálkozni! A vágósúly az oka, pedig még fiatal lennék.


Volt olyan orvos, akinél már sírtam, mert annyit mondott, hogy jöjjön vissza, ha lefogyott, de hogy??? Életem szégyene ez az egész. És így kell emberek elé mennem nap mint nap, mint egy disznó.


Fiatalkorom óta úgy eszek, hogy egy másodikfélét se tudok végigenni. A kisadag is kétszerre megy le. Ha meg levest ettem, nem tudok másodikat enni. Tehát NEM ZABÁLOK! Nagyjából életben tartom magam.


Azon gondolkoztam, hogyha nem jön ez a betegség, lehet, hogy akkor is elhízok, mert az összes felmenőm gurult és gurul a mai napig. Anyai és apai oldalról is.

Talán ezért tart engem fogva vasmarokkal a genetika, hogy nekem ez a súlyom, s ezért nem fogyok le, mert most értem el, amit a többiek is (senki nem zabált, főleg szegény anyám nem, aki almán meg céklaleven élt haláláig -mindhiába).



ápr. 21. 14:04
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/124 anonim ***** válasza:
79%
ápr. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/124 A kérdező kommentje:
Igen, ezt tudják nyomogatni sokan, de azt felfogtad, kedves első, hogy annál nincs nagyobb kalóriadeficit, mint hogy nem eszek vagy max féladagot, közben ugyanúgy rohangálok egész nap?
ápr. 21. 14:15
 3/124 anonim ***** válasza:
73%
Ha 158 centivel 80 kiló vagy, ott kár a genetikára, betegségekre és UFO-kra mutogatni.
ápr. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/124 A kérdező kommentje:

De akkor mitől van, ha nem zabálok??

Sőt, sose zabáltam, mert akkor már 10 éve is elhíztam volna, nemcsak a betegség kezdetén.


Kedves hármas, ÉRTŐN olvass. Értelmezz és gondolkozy'.

ápr. 21. 14:19
 5/124 A kérdező kommentje:
*gondolkozz
ápr. 21. 14:19
 6/124 anonim ***** válasza:
95%
Mérd három teljes hónapon keresztül napi kalóriabeviteledet. Tűpontosan, nem csalva, mindent mérve, nem sumákolva.
ápr. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/124 A kérdező kommentje:

Rendben, de hogy vonjam le belőle a felhasznált kalóriákat? Mert csak úgy teljes a kép.


A másik, hogy pl 10 éve miért tartottam az 58-60 kg-s súlyomat, ami kamaszkorom óta állandó, pedig hiába nem zabáltam, akkor még azért jobban chipseztem is? Meg meki kínaival volt a menü, mert egyedül éltem és megtehettem.

Miért nem híztam el AKKOR? Miért csak a betegségem után, és azóta stagnálva, pedig mostmár rendes főtt ételt eszek, abból is macskamennyiséget?

ápr. 21. 14:28
 8/124 anonim ***** válasza:
86%

"hogy vonjam le belőle a felhasznált kalóriákat?"

Pontosan sehogy. Ezért az étrendi kalóriabevitelre kell mindig összpontosítani.

"10 éve miért tartottam az 58-60 kg-s súlyomat"

Mert nem voltál TARTÓS kalóriatöbbletben.

ápr. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/124 A kérdező kommentje:

Ezekre szeretnék választ kapni, de mindenki csak hallgat!


Már több orvos is kerülte a válaszadást, pedig ugyanígy feltettem nekik a kérdést!

De valószínűleg azért, mert nem tudják!

ápr. 21. 14:31
 10/124 A kérdező kommentje:
Dehogynem voltam tartós kalóriatöbbletben, 4 évig éltem a szingli fiatal nők életét, akkor még javában ülőmunkával. Mozi-pláza-meki kikapcsolódásként. Minimum 4 évig abban voltam.
ápr. 21. 14:33
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!