Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Teljesen kétségbe vagyok...

Teljesen kétségbe vagyok esve, szivat a testem, de ez a végén jobb lesz?

Figyelt kérdés

Annyit tudok, hogy nincs célirányú fogyás, az viszont nagyon demotivált, hogy ahol kellett volna szinte semmi nem tűnt el...

170cm/96kg-ról indultam. Most 83kg vagyok. Lefogytam 13 kilót, sokan dicsértek is, de ez olyan helyeken látszik ami amúgyse zavart. A genetikám miatt a combom hatalmas. Majdnem másfélszer rakja ki a fejemet szélességben, és nem változott semmit 13 kiló után. Ezt onnan tudom hogy nem mértem, de még mindig ugyanazok a nadrágok jók rám méretbe, és na.. ez nem olyan mint a has hogy csak én nem látok különbséget mert mindig látszik.

Még nagyjából 13 kilótól akarok megszabadulni (170/70 legyek) lehetséges hogy most már végre combról is beindul? 21/F



2021. márc. 21. 03:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Kezdj el bringázni a diétád mellett. Napi egy óra, hetente öt alkalommal. A lényeg az, hogy közepes-magas pedálfordulattal, tehát inkább pörgetve, nem erőből taposva. Néhány hónap után már látszódni fog az eredmény, egy év alatt pedig teljesen át fogsz alakulni, magadra sem fogsz ismerni.
2021. márc. 21. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Be fog indulni persze, ugy tunik neked onnan tunik legkesobb. (Nekem is igy van, lanykent). De elobb-utobb muszaj leszel fogyni onnan is, fogytam en is. Az volt az utolso, de csak megtortent. Ne add fel! ;)
2021. márc. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!