Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Budapesten autó nélkül kuka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapesten autó nélkül kuka nálad a férfi ?

Figyelt kérdés

ápr. 26. 15:06
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

#29!

Tévedsz, egyáltalán nem normális állapot, hogy valaki huszonévesen több 10milliós autóval flangál.

Amúgy pedig 14 éve(!) megszűnt az APEH.


Szóval szállj le a földre, mielőtt beszólogatsz! 😋

ápr. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:

19-es vagyok, én csak közgazdasági szempontból írtam le a véleményemet, nem tudom hogy jutottunk el a milliomos kölkökhöz :D


Mert az eredeti felvetésben, amire a 19-es kommentben reagáltam sem sportkocsiról, sem több tízmillió forintról, sem gazdag szülőkről nem volt szó. Csak annyit akartam mondani, hogy autó miatt adósságba verni magunkat állatság.

Sőt valahol olvastam, hogy autót annyiért szabad venni, amennyi a 6 havi kereseted, mert ha ennél drágábban veszel, akkor szinte tuti, hogy nem tudod megfelelő színvonalon karbantartani, így a drágább autó csak lerohad alattad. Ez pedig nem egy tökkelütött tanács.

ápr. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
Szerintem kor fuggő föleg aki már családba gondolkodik azért jó az auto vagy legyen pénze folyamatos limozásra
ápr. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 Lilluci27 ***** válasza:
Egyáltalán nem fontos nekem az autó
ápr. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!