Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire redflag a nőknél ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire redflag a nőknél ha a férfi Budapesten él és nincsen jogosítványa vagy autója és 35 feletti?

Figyelt kérdés
márc. 7. 16:03
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ilyen a párom. Nincs ezzel semmi bajom, ez nagyon kevés, hogy meghatározzon egy embert.
márc. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez abszolút nem számít.
márc. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
66%
Budapesten sose értettem, hogy mi a phasznak autó, amikor 5 percenként van tömegközlekedés (busz, villamos, vonat, metró stb.). Havonta megveszel egy bkv bérletet, ugyanannyi, mint megtankolni az autót meg fizetni a biztosítást. Én vidéki vagyok és kocsival járok, de itt más, mert itt 4 óránként ha jön egy távolsági busz...
márc. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
61%
#4 Igen, de nem hiszem, hogy olyan gyakran, ami indokolná a kocsit. Aki budapesti és saját kocsival járkál minden nap azoknak a többsége szerintem presztizskérdést csinál ebből. Nem mindenki, csak a TÖBBSÉG.
márc. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
És nem beszólásnak szántam, csak feleslegesnek tartom.
márc. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
86%
Csak olyan helyre lehet vele menni ahova jár tömegközlekedés? Nem az igazi.
márc. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
69%

#5 ezt ne te döntsd már el, kinek mi indokolja a kocsit. Nagyszülőket látogatni, messzire kirándulni hétvégente, bármi indokolhatja.

Nyilván van pár gyökér, akik a szomszédos utcába is autóval mennek, akár vidék, akár a főváros.

Az autóforgalom nagy része Budapesten átmentőforgalom, vagy éppen a Budapesten dolgozó vidékiek nem akarják a P+R parkolót használni, inkább ülnek a dugóban minden áldott reggel.


A másik fele, hogy sokszor 2, azaz kettő óra (vagy több) Budapesten belül A-ból B-be jutni, teljesen megértem, aki autóba ül városon belül, akár városi akár vidékről dolgozni járó.

márc. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
0%
#8 De, én döntöm el.
márc. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
95%
Azt se értem, miért olyan fontos ez, hogy minden második kérdés erről szóljon. Ha minden férfinek, vagy legalább a többség férfinek lenne saját lakása, akkor mire szedegetik fel a hiteleket a fiatal párok, meg mire csinálják halomba a gyerekeket? Nem olyan általános a saját lakás egyáltalán.
márc. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
74%
Nekem nőként 34 évesen nincs jogsim, itt élek Bp-n, és tök feleslegesnek tartom, ha az illető itt is dolgozik, kiv. ha random rokonaival, ismerőseivel, párjával akarja fuvaroztatni mindenhova a popóját ingyér'. Én teljesen jól megvagyok jogsi nélkül Bp-n belül... tömegközlekedésileg baromi jó helyen lakom, több éjszakai busz is jár erre, bevásárlásban sem akkora teher nekem kicsit cipekedni (de ha lerobbannék fizikailag, akkor is lehet rendelni házhoz)... szökőévente 1x veszek igénybe taxit. Más településekre vonattal meg volánnal járok. Külföldre meg mikor mivel... akár távolsági busszal is.
márc. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!