Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem vagyok elég jó nő hozzá,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok elég jó nő hozzá, ezt érzem, és ez mindent elront bennem. Mit gondoltok, mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Alapjaiban nem vagyok önbizalomhiányos. Sok csalódásom volt, ami csak erősebbé tett, es még jobban tiszteltem magamat, ez segített átvészelni.

Nemrég megismerkedtem vele, egy rendezvényen. Minden szép es jo lenne, ha nem lenne ez az érzésem. Először életemben azt érzem, megtaláltam a hozzam valót, de megis tul jónak érzem őt magamhoz. Tudom, hogy nálam szebbet is megkaphatna. Szörnyű érzés, hogy tudom, boldoggá tudom tenni, es illunk egymáshoz, de mégis azt érzem, főleg az es barátnőit látva, hogy alul választott. Átlagosan jó pasik mellett tündököltem. Mellette önmagam lehetek személyiségemet tekintve, de bárcsak lennék szebb, akkor minden jobb lenne. Tegnap vele voltam, de szomorú vagyok ma, hogy mennyi szép nő van, es en csak átlagos vagyok, hiába mondja, hogy gyönyörűnek tart. Én szeretem magamat, de racionálisan nézve nem vagyok eleg szép hozzá. Mert egy noben ez a legfontosabb. Bárki bármit mond. Ez jelzi a kategóriát. A belsőm csodálatos es szerintem nem átlagos, de ezt egy csodaszép lány is tudná nyújtani. Aki olyan mint ő. Kívül belül csodálatos.

Mit tegyek?


2017. márc. 5. 12:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Jééézusom, hány éves vagy?? :(((((( Szörnyû amiket írsz. Olyan 17-23-nak tippellek. Teljesen rosszul fogod fel a dolgokat. 30/N
2017. márc. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%

Ellentmondásos vagy: "Nem vagyok elég jó nő hozzá, ezt érzem, " vs "Alapjaiban nem vagyok önbizalomhiányos."


Ez a nem vagyok elég jó szöveget CSAK az önbizalomhiányosok mondják!!


Hidd már el végre, aki veled van, az úgy szeret téged ahogy vagy, elfogadott téged olyannak, amilyen vagy.

Ezzel a nem vagyok elég jó szöveggel tönkre fogod vágni az egész életedet.


Hiába írod azt, hogy szereted magad, viselkedésed nem ezt mutatja. Se lélekben, se agyban nem hiszed el azt magadról, hogy szereted magad, csak ide írod ezt, hogy ne legyen olyan szégyen a dolog. Legalább magadnak ne hazudj!!


Tanácsom: állj a tükör elé, nézz mélyen a szemedbe és ismételgesd a következő mondatok: "Szeretem magam." Addig ismételgesd, amíg meg nem szereted magad, és el nem fogadod magad olyannak, amilyen vagy.

2017. márc. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Köszi lányok.

Másokkal ha vagyok, nem érzem ezt. Mas pasikkal se. Csak vele.

Ő viszont ezeket a borzalmas gondolatokat okozza, mármint nem ő, hanem ez az egész.

2017. márc. 5. 12:35
 4/15 anonim ***** válasza:
ne hárítsd át a felelősséget, nem ez az egész okozza, hanem csak is te okozod ezt saját magadnak!
2017. márc. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
De ha ő nem lenne ilyen jó, es nem ilyen előélete lenne, akkor nem érezném ezt, mert eddig meg se fogalmazódott bennem ilyen soha. De aki előttem szupermodell külsejű nőkkel volt együtt, nyilván érzi a különbséget. Persze a belsőm ellensúlyoz, de akkor is rossz érzés ez. Eddig elégedett voltam a külsőmmel, de most nem.
2017. márc. 5. 12:46
 6/15 anonim ***** válasza:

Nekem volt pár barátnőm, de pont az fogott meg bennük, hogy "nem voltak szépek" őszerintük, és ezáltal szerénynek tűntek, ami az én meglátásom szerint szerethető tulajdonság.

"A belsőm csodálatos es szerintem nem átlagos"

na ez alapján meg nem hinném, hogy ne lenne önbizalmad, rendben van, hogy elfogadja, szereti magát egy ember, de azért ennyire ne.

(Meg sosem értettem azokat, akik avval biztatják a másikat, hogy nézz tükörbe, és szeresd magad)

Van egy egészséges szerénység, aminek minden emberben meg kellene lenni.

2017. márc. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, ha minden nőt megkap akit akar, és előtted voltak szupermodell női is, egy dolog biztos: hogy nem kényszerből van veled. Nem beéri veled, hiszen kaphatna szebbet....de neki te kellesz. Ő szépnek lát így ahogy vagy, és azok a modell alkatú lányok nem véletlenül az exei.....velük nem működött, és szerinte veled fog, ezért van veled. Most már csak te kellene hogy elhidd, és dolgozz a saját önbizalmadon, amiből nincs sok. Én örülök a boldogságotoknak, de ez csak akkor lesz boldogság a számmodra is, ha nem szorongsz. Ugye érted? Tessék tündökölni, csodálatos vagy!!!!
2017. márc. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek.
2017. márc. 5. 12:53
 9/15 A kérdező kommentje:
Azért gondolja, hogy velem fog, mert belsőnket tekintve hasonlóak vagyunk nagyon. Csak kár, hogy külsőre nem az idealjat kapta. Jo nekem is mas az esetem külsőre, egyébként, de ez nem számít, mert tetszik.
2017. márc. 5. 12:56
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
A múltkor egy pasi nyekergett ugyanezen. Nektek össze kellene jönnötök, két ember, aki nem elég jó senkihez tökéletes lenne egymáshoz
2017. márc. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!