Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok mi lenne, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok mi lenne, a helyes megoldás?

Figyelt kérdés
Tegnap beszélgettünk a barátnőmmel , arról hogy kicsit többet is gondolhatna rám. Egy rajzzal , akár főzéssel vagy bármi kis aprósággal. Azt mondta ő is szeretné, ha többet gondolnák rá. De nem szeretne róla beszélgetni, mert csak veszekedés lesz belőle. Igen van hogy ez miatt, veszekedünk... Ő is szeretet volna, valamiről beszélni így meg beszéltünk mindent. Először azt mondta a fiúnak kell többet, gondolnia a lányra. Utána meg hogy egyformán gondolni a másikra. Régebben sokat járkáltunk el moziba , étterembe felesbe. Utolsó kettő ilyennél tényleg ő fizetett. Nekem sajnos akkor nem volt, munkám így nem tudtam meg hívni. Őszinte leszek én nagyon szeretnék, kedveskedni neki. De valamiért olyan para van bennem, hogy én adok de kapni nem fogok. A másik meg hogy nem szeretném, ha valaki ez miatt szeretne. Nos meg amiről beszéltünk még. Hogy szeretné ha járnánk el , sátrazni , bicózni vagy bármi ilyenre. Sétálni mostanában hetente 2x el megyünk. Sátrazásban , piknikben nagyon szívesen benne lennék. Szerintetek is az lenne, a legjobb megoldás hogy kicsit jobban kedveskednék neki?

2015. júl. 16. 15:38
 1/1 anonim ***** válasza:
igen, de ahhoz nem kell feltétlenül olyan dolgokra gondolni ami pénzbe kerül..
2015. júl. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!