Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Gonosz vagyok, ha tudom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gonosz vagyok, ha tudom, nincs jövőnk, de mégis vele maradok, mert tetszik, hogy "elkényeztet"?

Figyelt kérdés

A korábbi barátommal a minimumért is könyörögnöm kellett, 8 hónapos kapcsolatunk alatt összvissz kétszer voltunk randizni, merthogy neki "nincs pénze engem hetente etetni valahol", viszont a barátaival heti 2-3 buli simán belefért... Sosem mentünk sehová, mert "nincs kedve".


Most lett egy párom, aki ennek a teljes ellentéte. Állandóan programokat szervez, de olyanokat, hogy az állam leesik. Hoz-visz autóval, a barátom pl. a közös bevásárlásra is úgy vitt el, hogy a benzinköltség felét elkérte, mert hogy ő magának a sarki kisboltban is bevásárolna, miattam kell kimenni az Auchanba.

A mostani barátom meg tényleg úgy viselkedik velem, mint egy úriember. Kinyitja a kocsiajtót, hozza a táskámat, meglep csak úgy virágcsokorral, sütivel. Most pl. a hétvégét a Balatonnál töltjük, múlt hónapban Rómába vitt, meglepetésként (keresztrejtvényt csinált, aminek a megoldása volt az úti cél).


De tudom, hogy nem egymás mellett öregszünk meg, hogy nincs hatalmas közös jövőnk. Ennek egyik oka a nagyobb korkülönbség, a másik pedig az, hogy én külföldön képzelem el a későbbi életemet... Őt pedig minden ideköti, itt van a munkája, itt építette fel magát, az egzisztenciáját, itt vannak kapcsolatai. Viszont sokkal jobb vele, mint egyedül, vagy mint a volt barátommal volt. Baj, ha vele maradok addig, amíg nem lesz aktuális a külföldi terv (ez évek kérdése, még egyetemre járok)?


ápr. 28. 13:29
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
71%
Gonosz vagy, de ne félj téged is valaki ki fog használni. Bár ki tudja lehet ő is kihasznál téged csak te hiszed, hogy annyira oda van érted kívül-belül miközben a valóságban csak a tested érdekli és hogy hencegjen veled. :DDD
ápr. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
24%
Mennyi idős vagy?Ez âltalànos a nők körêben,hogy kihasznâljâk a fèrfit.
ápr. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
69%
Ha lesz gyereked,akkor te az a fajta vagy,hogy nem fogsz visszamenni dolgozni.
ápr. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok.
ápr. 28. 13:37
 5/57 anonim ***** válasza:
84%
Es hany eves a ferfi?
ápr. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
61%
Jah, az ilyet hívjuk hülye picsának. Szép bemutatkozás volt.
ápr. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 A kérdező kommentje:
36
ápr. 28. 13:43
 8/57 A kérdező kommentje:
Hát, akkor még jó, hogy nem az oldalról tervezem összeszedni a következő páromat. :)
ápr. 28. 13:43
 9/57 anonim ***** válasza:
77%
Igen, az vagy. Lehet miattad csúszik le olyas valakiről, akivel családot alapíthatna...
ápr. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 A kérdező kommentje:

Ez a másik, hogy a családot érintő elképzeléseink sem ugyanazok.


Sosem akart gyereket, én pedig szeretnék idővel majd rendes családot, 1-2 gyerekkel, férjjel.

ápr. 28. 13:45
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!