Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan történnek ezek a dolgok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan történnek ezek a dolgok?

Figyelt kérdés
Sokat hallottam arról az esetről amikor valaki X idő után jön rá hogy beleszeretett a másikba. Amikor már nincs az életében az illető. Van mondjuk egy olyan helyzet hogy X udvarolni akar y-nak de y nem érdeklődik X után. Sokáig így megy ez. Majd mikor ez megszűnik nem próbálkozik tovább akkor egyszercsak beleszeret X -be. Vagy amikor csak haverok és az egyik fél többet akarna de a másik nem. Csak barátként tekint rá. Rosszabb esetben eltávolodnak egymástól vagy esetleg aki visszautasította az illetőt megkéri a haverját hogy ne keressék egymást többé. Majd X idő után azt veszi észre hogy beleszeretett a másikba. Tehát röviden hogyan történik vagy lehetséges az hogy beleszeret mégis valaki a másikba úgy hogy korábban elutasította vagy csak barátként tekintett rá ezért passzolta? Ha nem beszélnek hosszabb ideig akkor mégis hogy tud belé szeretni? Mikor nem is éri semmilyen inger a másik felől? Nem értem ezt. Kérlek magyarázzátok el. Esetleg ha tudtok ilyen történetet vagy veletek esett meg és van kedvetek leírhatnátok. Nagyon érdekel ez a téma mert fura.
máj. 9. 19:02
 1/2 anonim válasza:

Szia! Pont ebben a helyzetben vagyok. Én azt veszem észre hogy azért, mert megszűnik azaz energia kettőtök között, ami a másik személyen volt, magadra fókuszálsz, ergó nem rá. Én nekem eddig ez a tapasztalatom.

Ez úgy mond egy "leválasztódás".


Ugyan nem sokkal, de remélem egy kicsikét tudtam segíteni! :)

máj. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Régen azt tapasztaltam hogy pont hogy ilyenkor a másikon járt az eszem folyamatosan. Tehát leválasztódni nem tudtam szerintem
máj. 9. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!