Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy nőnek ragyognak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nőnek ragyognak a szemei amikor velem beszél, akkor bejövök neki, vagy csak én látok bele dolgokat?

Figyelt kérdés

ápr. 26. 19:35
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Na most már teljesen elbizonytalanítottatok 😀
ápr. 27. 09:21
 12/17 anonim ***** válasza:
47%
10-es vagyok. Én is úgy nézek arra aki tetszik, szerintem mindenki. Ezt csak a "Miért nézel rám így?" kérdésből tudom ,mivel én nem látom, hogy nézek 😁😁. Mintha nem tudná, Jézusom... aztán onnantól kezdve jól alakulnak a dolgok. Szóval szerintem lépj, legyél magabiztos! Good luck 😉
ápr. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
52%
Elszívott egy csík kokót.
ápr. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
ápr. 27. 12:50
 15/17 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom...én hetero nő vagyok, szóval nekem inkább a másik nemmel van tapasztalatom, de van az a nézése a férfiaknak ami félreérthetetlen és minimum szimpátiát, de sokszor tetszést jelent. Ez egyszerűen látszik:D

Ami nyilván nem egyenlő azzal, hogy akar is valamit vagy feleségül kér.


Volt, hogy bementem egy telefonszervízbe és a pasi aki ott dolgozott egyfolytában mosolygott amikor velem beszélt, csillogott vagy ahogy írod "ragyogott" a szeme. Egyszerűen rögtön leesett, aztán jópárszor végig is mért.


És sok hasonló eset/tekintet volt ahol ténylegesen kiderült, hogy bejövök a másiknak.


Fordítva csak annyit, hogy ha nekem tényleg tetszik egy pasi, akkor általában nem tudom a vigyort letörölni a képemről és szerintem tökre látszik, hogy az a mosoly más.


De nem kell messze menő következtetést levonni valóban.

ápr. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

#15

Nincs kedved edukálni "benézésre" hajlamos nőtársadat? :)

Milyen az a nézése a férfiaknak?

Nekem többször is volt, hogy olyan határesetnek tűnt. Olyan ha akarom, ráfoghatom, de lehet, hogy valójában egyáltalán nem is... Nem lett egyikből sem semmi, és lehet, hogy pont emiatt, mert én teljesen semleges voltam, mivel nem voltam biztos benne, aztán nem akartam, hogy az legyen, hogy csak félreértettem, és akkor tök kínos... Vannak, akikkel még most is rendszeresen összefutunk, és "össze-vissza" viselkednek. Egyik alkalommal nem is nagyon néznek rám, másik alkalommal igen és mellé még picit lejjebb is viszi a tekintetét, vagy egy másik mélyen belenéz a szemembe a szokásosnál nüansznyival hosszabbnak tűnő ideig, vagy ugyanő köszönéskor mosolyog (a szeme is) és felhúzza a szemöldökét, de ő például alapból is egy "zsiványabb" típus, stb. Szóval milyen, amikor félreérthetetlen?

ápr. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

#16 nem akarom játszani az agyam, meg előadni a nagy okosságokat, mert olyan RENGETEG tapasztalatom nekem sincs.


Én sokáig azt nem értettem, hogy ha tetszem egy férfinak miért nem kezdeményez? De ezt tinikortól kezdve. Szóval nem értettem, hogy ha tetszem neki az miért nem jelenti azt is, hogy mondjuk meg akar ismerni/akar velem beszéli egy pár szót vagy valami. És sok-sok pofáraesés kellett, hogy rájöjjek, hogy ennél árnyaltabb az élet, mert lehet barátnő/feleség, lehet más van aki még jobb, vagy a férfiaknak szélesebb a skálájuk ergo lesz még olyan mint én, vagy minek vesződjön egy idegennel ha a társaságában is van olyan aki bejönne vagy nincs túl ez exén stb stb stb.


De egyébként nem tudom megmagyarázni😅


Ez a "szem a lélek tükre" nyálas mondás amúgy bazi nagy klisé de éppen ettől igaz. Ilyenkor belémhasít ez az érzés, hogy "na ez a nézés más volt, mint a többi".


Egyszer pl.: egy tokos boltba mentem be ahol az eladó srác azon kívül, hogy kedves volt és udvarias, miközben bontotta ki a telefontokot a dobozból egy hangyányival tovább nézett a szemembe, mint az indokolt lett volna. Bontotta ki, én őt néztem meg ahogy csinálja, felnézett, rám pillantott, egyenesen a szemembe és egy kicsivel tovább tartotta a szemkontaktust, mint alapból ilyen helyzetekben talán szokás(?). És ekkor elkapott ez az érzés. Talán a filmekben is látni ilyet, amivel talán a kezdetben kialakuló érdeklődést akarják elhinteni, ha ez mond bármit is.


Ugyanez az érzés jött amikor egy ismerősöm (akiről valóban kiderült, hogy bejövök neki, nyilván több tér és alkalom adódott erre) szerintem realizálta, hogy tetszem neki. Ahogy megjelentem rögtön felkapta a tekintetét abból amit csinált, rám nézett és EZT a tekintetet láttam. És akkor hirtelen nekem is így zsigerileg leesett, hogy hoppá más nem ilyen. Talán azt is érdemes nézni, hogy másokhoz képest, hogyan viselkedik az illető.


Ezt mind úgy mondom, hogy nem vagyok egy nagy pasizós, férfi-szédítős amazon. Nekem is voltak ilyen nemtudomeldönteni szituk, de azokból sose lett semmi. Hogy ezért vagy azért az más kérdés.


És ami szerintem az élet minden területén igaz, hogy nem szabad csak egy dolognak túl nagy jelentőséget tulajdonítani, együttesen kell nézni a viselkedést, testbeszédet, tetteket, szavakat stb.

Amúgy meg az ember folyamatosan tanul:)

ápr. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!