Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az jót jelent ha a pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az jót jelent ha a pasi mindig mélyen a szemembe néz ha lát, Köszönünk egymásnak úgy mosolyog, hogy ragyognak a szemei ha rám néz és vissza fordul utánam? Egy munkahelyen dolgozunk, de nem egy a munka körünk..

Figyelt kérdés

Azt látom rajta,hogy fél a vissza utasítástól pedig biztos nem tenném azt!

Nem az a típus vagyok aki kezdeményez a férfinál.

Mit tehetnék, hogy lássa, hogy nekem is tetszik?


2022. febr. 23. 14:24
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
51%
A legegyszerűbb ha te kezdeményezel. Fogsz egy cetlit ráírod a számod és a keresztneved. Amikor egyedül van a kezébe nyomod. Nem is kell mondani semmit. Szerintem nagyon örülne neki, de ha távol áll tőled akkor is valahogy tudtára kell adnod ,hogy szabad a pálya. Valami pici flört vagy érintés kell ,hogy meginduljon főhősűnk.
2022. febr. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Főhősünk, ez tetszik.. :)
2022. febr. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Ez semmi jót nem jelent.
2022. febr. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Valami csak van.. Céges bulin minden kolléganővel beszélgetett csak velem ilyen felénk 😫
2022. febr. 23. 16:44
 5/24 A kérdező kommentje:
Első válaszoló! Én próbáltam már a tudtára adni.. Rá köszöntem, rá mosolyogtam,persze vissza mosolygott, de legutóbb mikor meg látott 2x is vissza fordult utánam és csak nézett hosszan a szemembe, nem hiszem el, hogy nem akar semmit :)
2022. febr. 23. 16:47
 6/24 anonim ***** válasza:
77%
Ha ennyire félénk, akkor muszáj a kezedbe venned az események irányítását, mert így nem lesz belőle semmi.
2022. febr. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
60%

Ebben a mai világban a férfiember már sokszor nem mer kezdeményezni, hiszen ha rossz ajtón kopogtat, azonnal a nyakába varrják a munkahelyi zaklatást, ami a karrierjébe kerülhet.

Szóval vagy legyél egyértelmű (nem, a köszönés és a mosolygás nem az, ezek udvariassági formulák), vagy felejtsd el.

2022. febr. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim válasza:
51%

Itt 1-es


A félénkség teljesen normális. Többször voltam életveszélyben és mégis jobban féltem a kiszemelt nő visszautasításától. Ez teljesen normális emberi érzés és hatalmas akadály. Én két okot valószínűsítek:


1. Tetszel neki, de valamit kigondolt, hogy ez most azért nem jó, mert most nincs elég ideje, mostanában rosszpasszban van...stb egyszerűen bemagyarázza magának, hogy most nem akar kapcsolatot kezdeményezni csak hát a vonzalmat nem lehet lekapcsolni. Mindent megmagyarázunk magunknak.


2.Szerintem ez az igaz: Nem veszi észre, hogy zöld a lámpa. Ezt minden férfi benézi olykor olykor, nem veszi a jeleket mert zavarban van a közeledben. Nekem is volt olyan, hogy utólag évekkel később esett le a tantusz. Komolyan, láttam hogy mosolygott rám, hogy csillogott a szeme, ez mennyire tipikus jel már. Most felidézve tök egyértelmű, de akkor mellette... és hosszú ideig zöld volt.


Nagyon bambák és figyelmetlenek vagyunk. Nem látja rajtad.

Emellett a nők csábítási technikája, hát sok nővel lógtam együtt barátként és neten is olvasok hallok módszereket. Pozitív energiák árasztása, szemezgetés, szempilla rezegtetés, hidd el ha pisztoly nyomnának a fejéhez akkor se tudná megmondani, hogy milyen ruha, cipő volt rajtad. Nem veszi a jeleket mert feléd zavarban van.


Ha szeretnél valamit egyértelmű bátorítás kell, ki kell kezdened vele.

Azzal pedig nem leszel könnyűvérű, nem széttett lábbal várod, csak kezdeményezel. Ez nem is olyan mint az udvarlás, mondjuk úgyhogy a bambi nyújtózkodik egyet a vadász orra előtt. Megadod a számod és utána valószínűleg pánikban fog kitalálni egy vadász tervet.


Ne érts félre, nagyon ügyesen csábítanak a nők, de ez visszatérő probléma, hogy a kiszemelt férfi nem vesz észre és akkor most hogy, mi, miért nem?

És nem mertek kezdeményezni, és mi nem veszük észre, hiba.

2022. febr. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Az biztos, hogy zavarban van, mert látom rajta, egyszer megérintettem a karját, nem húzódott el, majdnem súroltunk egymást mint a Titanic és a jéghegy 😂😂
2022. febr. 23. 20:58
 10/24 A kérdező kommentje:
Szeirntem nem mer lépni, mert valamilyen szinten a kollégája vagyok, hiába nem egy munkakörben dolgozunk
2022. febr. 23. 20:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!