Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A prostizás vagy egy csinosabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A prostizás vagy egy csinosabb barátnő kerül többe?

Figyelt kérdés
Kinek mik a tapasztalataik?
ápr. 27. 17:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
21%

Semmi sincs ingyen, ebből indulj ki. Csinos barátnő csak egy szűk rétegnek jut, ha ilyen lennél, akkor nem írtad volna ki a kérdést, szóval a csinos barátnő neked nem opció.


Én a feleségem mellett olyan 200-250EFt-ot költök prostira, ez heti egy alkalom. Oké, szex csak a prostival van, otthon nincs, de ez más kérdés.


Szóval havi 200-ért 4X szexelsz. Ebből indulj ki.

ápr. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
200-250e Ft körül vannak a prostituáltak? Férfiak eszeteknél vagytok?
ápr. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
24%

2. 50EFt/alkalom. Mi ezzel a baj? Lehet hogy vannak útszéli növények is 10EFt-ért, de köszi, azt inkább nem.


Egyébként miért vagy kiakadva?

ápr. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
61%

Azért vagyok kiakadva mert sok, sok férfinak nem elég havonta egyszer, elmegy sokkal többször és annyi pénzt ver el pár órá miatt. Azt a pénzt inkább magába fektethetné vagy normális nőbe (vagy pénzéhesbe).


Meg mi az, hogy a barátnőt el kéne tartani? Normális nőt nem kell, van havi keresete és csak egy idő után vannak közös kasszán a párok, bár némelyik nem akar és mégse kell egyiket se eltartani.


Kérdező hogyan akarsz te nőt ha prostituáltakkal hasonlítod össze? Valszeg ők is eltartják magukat és nem a párjuk (normális körülmények között).

ápr. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
43%
4. Értem. Ha nem lennék házas, biztos nem járnék prostihoz, sosem volt gondom az ismerkedéssel. Egyébként a prostizás egy külön világ, bár sokat fejlődtek ők is. Simán hozzák a barátnő feelinget, főleg ha mindig hozzá jársz. Fura, de tényleg kialakul egy jó kapcsolat a prosti és a kliens között. Én sem járnék, ha otthon nem lett volna letiltva a szex, nevezzük nevén a dolgot, szexmegvonás. Lelkiismeret furdalásom nincs, miért is lenne? Hogy borzoljam a kedélyeket, a rekordom 700EFt/hónap, heti minimum 3, de hát nagyjából ennyi lenne az igényem alapból is.
ápr. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
72%
Miért nem válsz el?
ápr. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
28%

Havonta 3-4 szer elmész oda, az kb 120 ezer.

Egy barátnő aki tényleg szép?

Nem tudom.

Én pl amit kapok:

Havi 300-at biztos rámkölt a férjem, de nem számolgatjuk.

ápr. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
50%
7, miért kell rád költeni? Nem dolgozol?
ápr. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
34%
#8 Én igazából azt nem értem, hogy miért NE költene rá a férje?Többek közt azért IS van.Ha van egy nőnek mindene, és semmit nem kap, minek neki férj?
ápr. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
47%

Hogy legyen kire mosni főzni takarítani gondolom 🫥

Amúgy alapból ha valaki nem tud hozzám tenni, csak elvenni akkor nincs értelme.✌️

Attól még hogy van munkahelyem, fizetésem, még kaphatok valamit.

De neked nem mindegy 8-as?

Ha nincs fizetése egy nőnek, akkor gondolom nem te fogsz neki venni bármit is, hiszen nehogy már… ha meg van akkor azért nem , mert van fizetése 🤷🏼‍♀️

ápr. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!