Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak még rajtam kívül olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még rajtam kívül olyan férfiak, akiknek annyira bejött a prostizás, hogy többé nincs szükségük barátnőre? 39F

Figyelt kérdés
39 éves koromig csak egy barátnőm volt (3 hétig) és több mint 200 visszautasítást kaptam. Tegnap úgy döntöttem, hogy felhívok egy prostit és elmegyek nála. Egy fiatal bombanő fogadott, aki nagyon kedves volt hozzám és az előző barátnőmtől is jobban nézett ki. Olyan jól éreztem magam, hogy visszajáró vendég leszek és nem foglalkozok többet társkereséssel. Nincs több felesleges kör, nincs több visszautasítás, csak leteszem a pénzt és megkapom, amit akarok. Igazából nekem ennyi elég is a nőkből, nem akarok velük napi szinten foglalkozni. 2-3 havonta elmegyek hozzá egyszer, annyi nekem elég lesz. Ennyi kell a boldogsághoz.

2019. jún. 28. 20:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
54%
Ringasd magad ebbe a hitbe, mígnem magad is majdhogynem elhiszed.
2019. jún. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%
Elég szegényes a lelkivilágod, ha neked ennyi elég a boldogsághoz.
2019. jún. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Hajrá!
2019. jún. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Boldog nem leszel tőle, de "rendes" kapcsolatra nem nagyon fogsz találni senkit... Akkor jobb ez így. Jobb, mint összejönni valakivel akivel csak jobb híján vagy.
2019. jún. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
58%
Jó neked.Nekem muszáj legalább havonta egyszer mennem.
2019. jún. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Ez így nekem jó. Szeretem ha van egy biztos pont az életemben és a normál nők nem jelentenek biztos pontot.
2019. jún. 28. 20:50
 7/15 anonim válasza:
100%
Ha neked ez így tökéletes, akkor senkinek semmi köze hozzá.
2019. jún. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
53%
Persze, hogy van más ilyen férfi is. Mindig van lejjebb.
2019. jún. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Volt egy kövér pasi régen, akibe nagyon szerelmes voltam. Ő viszautasított, a barátainak meg dicsekedett, hogy prostizni jár. Eltelt több, mint 10 év, nemrég keresett meg, hogy szeretne járni velem, mrt üres az élete és azóta se volt komoly kapcsolata.


Szerintem a szíved mélyén te is vágysz egy nőre, aki szeretne téged. De mivel nem jön ez össze, próbálsz ebbe a prostizós dologba menekülni.


Viszont ha tényleg ennyire üres a lelki világod és ettől leszel boldog, akkor nagyon szerencsés ember vagy és irigyelek érte. Bárcsak nekem is elég lenne ilyen csekély dolog a boldogságomhoz!

2019. jún. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

#10


Szerintem mindenki arra vágyna amit írsz - mármint biztosan jobb ez, mint a kérdező által felvázolt vagy amit én írtam a "jobb híján" kapcsolatok.


De sajnos ehhez szerencse is kell. Sok szerencse. Vagy nagyon egyszerű jellem és karakter amihez nagyon sok másik illik.

2019. jún. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!