Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mire vélnétek,ha valaki így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire vélnétek,ha valaki így befordul egy vita után és többedik kérésemre sem tudjuk megbeszélni ?

Figyelt kérdés
Picit összevesztünk és mondtam par dolgot , amit megbántam és csak felindulásból mondtam. Szóval 5 napra rá , mikor úgy éreztem ,hogy talán mindketten megnyugodtunk, írtam neki, hogy nagyon sajnálom , amiket mondtam és beszéljük meg. De azóta alig ír és totál hűvösen. Múltkor írtam neki , hogy ne burkolózzon halgazásba, beszéljük meg,hogy mi a baja , próbáljuk megoldani. Azt írta ,hogy nincs semmo probléma és ennyi. Azóta sem sűrűn beszélünk ,előtte minden nap írt ,mostmeg 🤷 Nem tudom , mit tehetnék ? Én ettől csak szenvedek , hogy ilyen bizonytalanságban vagyok és ekkora 180 fokos fordilat állt be kettőnk között 2 hét alatt. Ez a szitu felőröl érzelmileg, mert hiába írok barmit, hogy hiányzik akármi , azt írja,h nincs baj,de igazából alig beszélünk 🤷🤷🤷 Es erzem,hogy van. Miért nem mondja azt, hogy hagyjuk ezt az egészet , ha most ez van?

ápr. 24. 23:29
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
94%
Ha hazudott akkor miért akarsz kibékülni vele? Máskor is hazudni fog.
ápr. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
40%

7. te valami kijelölt kötöszködő vagy? Egyikünk se ismeri a kérdezőt. Gyanítom valami ráérő idióta, unatkozó HP lehetsz. A stílusból ítélve egy ostobább csaj.


Kérdező , ami téged illet, szerintem , hagyd most kicsit, lehet csak idő és tér kell neki. Lehet nem akar szakítani , pont azért nem mondja. mondjuk nem tudom, hogy milyen lehet a kapcsolatotok, de ha előtte minden nap írt nem lehetsz neki annyira közömbös, ha igen, akkor pedig végig megjátszotta magát és igazából nem vesztessz vele semmit. Türelem. Ha 2 héten belül nem jelentkezik, akkor hagyd, te most ne írkálj. Tudom nehéz lesz,de ne!

ápr. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
11. Mert szerelmes vagyok. Ennyire egyszerű.
ápr. 25. 00:03
 14/25 anonim ***** válasza:
86%

Az leesett, hogy szerelmes vagy. De létezik önbecsülés is kérdező, saját magad jobban kéne szeretned mint őt hogyha ő nem vette figyelembe a kérésed miszerint ne hazudjon neked, ne titkolózzon.

Most ha szóba is áll veled, kibékültök ugyanúgy hazudni fog tovább csak másban, több dologban. Nem lesz már bizalom köztetek.

Gyönyörű dolog a szerelem, de lehet kínkeserves is, egyszerűen kevés.

ápr. 25. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
49%
Egy toxikus ember és amúgy semmit sem jelentesz neki. Egy kihasználható tárgy voltál a sok közül. Valószínűleg nincs is empátiája. Max. eljátszotta eddig, hogy megkapja szórakozásból, amit akar, de már csak teher vagy neki és azt várja, hogy magadtól észrevedd és lekopj, azért ilyen hűvös és alig ír valamit. Szóval kezd el tudatosítani magadban, hogy ennek itt kimondatlanul is vége. Sőt sose voltatok ti együtt, csak te hitted azt.
ápr. 25. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
67%
Ez egy irracionalis szerelem. Vissza kene szallnod a foldre, mert nagy koppanas lesz a vege. Kvazi kidobott teged, csak te nem akarod eszrevenni. Itt nem is azzal volt problema, amit mondtal neki, hanem o rohadtul nem szeretett teged, hazudozott, amikor pedig kerdore vontad, nemes evyszeruseggel a bocsanatkeres helyett elege lett beloled. Ennyire nem jelentettel neki semmit. Rossz embert valasztottal magadnak, egy bolhas kutyat vittel haza, amibol sose lesz jo hazorzo.
ápr. 25. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
72%

Honnan tudjátok, hogy mit vágott a fejéhez a kérdező? Hiszen ide se méri leírni konkrétan, csak azt, hogy azt írta, hogy sose fogja megbocsájtani. Aztán napokra eltűnt.

Attól, hogy nem írt csúnya szavakat, még lehetett annyira bántó a másiknak, hogy részéről itt a kapcsolat lezártnak tekinthető.


Az meg elég szánalmas, ha először elszídja és lelép, de X nap múlva azért mégiscsak elkezdi magát visszapuncsolni. Ha jogos volt a kiakadása, akkor azért, mert semmi önbecsülése. Ha nem volt jogos, csak azért csinálta, hogy hátha a másik könyörögni fog, akkor meg pláne.


Felnőtt ember tudja már, hogy mikor akar szakítani! Nem fenyegetőzik meg nem rendez jelenetet. De legfőképpen nem táncol vissza!

ápr. 25. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
59%
#17 Azt elmondta a kérdező, hogy mit mondott neki, azt nem mondta el mit hazudtak neki...
ápr. 25. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
27%
Kérdező: Szerelmes ember sosem manipulálja a másik embert.
ápr. 25. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

19. Senki sem manipulálta. De itt már más is említette ,hogy nem ismersz minket.. Szóval hagyjuk. Én is ostobának tartalak , nem is szeretnék leállni veled vitázni épp ezért .

A többieknek annyit, hogy én az elejétől nem bízok benne. A kapcsolatunk azért ilyen. Mikor megismertem, függetlennek adta elő magát, közben nem volt az. Amikor haragudott rám valamiért, a telefonját lobogtatta,hogy nezd mennyi nő van itt, akivel beszélhetnék és mutatta a cseteket. Szóval a manipulator inkább ő. Most pl az is baja volt, hogy miért mosolygok rá , ha beszélek ,mert ez olyan, mintha kinevetném. Szóval sok dolog volt köztünk , amibe nem láttok bele és sok esetben elszenvedője voltam valamiféle lelki abúzusnak szerintem. De elszakadni nem tudtam, mert mostanában levetkőzött ezt-azt és úgy látszott sokat változott a kezdetekhez képest, mármint megígérte,hogy meg fog. Úgyhogy mint mondom,nem ismeritek őt....

ápr. 25. 07:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!