Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy baráti összejövetelen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy baráti összejövetelen a párom szexuális teljesítményéről beszéltem, ezzel megbántottam őt. Hogy engeszteljem ki?

Figyelt kérdés

Kis baráti iszogatás, házibuli volt. Nálunk baráti körben nem tabu ilyesmiről beszélni alapvetően, itt inkább az volt a gond, amilyen keretezéssel mondtam azt, amit. És hát ittasan olyat találtam mondani, hogy a barátnőmmel akkor is megérné együtt lenni, ha kiállhatatlan lenne, nem szeretném, mert nagyon jól néz ki, jó az ágyban, bevállalós. (Csak nem ennyire finoman fogalmaztam) Ő amúgy jelen volt, amikor ez elhangzott.

Nagyon megbántódott ezen, mert úgy eléggé úgy jött le neki, amit mondtam, hogy csak a szex miatt vagyok vele.(Mondjuk nem hibáztatom, tényleg így hangzott, amit mondtam) Otthon azóta(4 napja) távolságtartóbb, nem vevő arra, hogy random megpusziljam, néha cinikusan megkérdezi, hogy csak a szex miatt csinálok-e épp bármit is vele. Próbáltam bocsánatot kérni, de nem hatott, neki nagyon rosszul esett, hogy úgy beszéltem róla.


ápr. 26. 23:23
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
30%

A 8. ban már leírtam: ebből tanulsz, ez a felnőttek világa.

Először is egy nő nem mosógép: ha berakod a szennyest, idő kell a tisztuláshoz, nincs gyorsmosás program. 4 nap kevés.

Nem követtél el halálos bűnt, de ezt te is tudod. Viszont nem is kis hülyeség, amit csináltál.

A bocsánatkérésen már túl vagy, de még ott a szálka. Nem tudom, hogy történt a bocsánatkérés, de én a helyedben egy nyugodt pillanatban leülnék vele, hogy komolyan szeretnék beszélni vele, mert neked mindennél fontosabb ez a kapcsolat és ez így nem mehet tovább.

Elmondod neki, hogy nagyon megbántad, amit és ahogy mondtál. Nem mentegetőzöl, hogy piáltál, vagy hogy értse meg, minden nőnél jobban felizgat a kinézete. Nem kell megértenie semmit, csak azt, hogy gyerekes voltál és megbántad.

Elmondod, hogy legszívesebben visszacsinálnád az egészet, mert baromságot mondtál és úgy érzed, ez nem te vagy.

Nincs pusziszkodás, taperolás meg főleg nincs, ha csak ő nem kezdi. Tarts egy kis távolságot, ne érezze, hogy csak a szexre kell neked.

Egyenes háttal, férfiasan megköszönöd, hogy meghallgatott és vársz. Nagyon figyelj oda utána, hogy egy jó ideig ne csinálj gyerekes dolgokat, látszódjon a változás a viselkedéseden. Többet ne hozd elő a témát.

ápr. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
64%

Ti férfiak annyi baromságot képesek vagytok csinálni.


“yilván nem csak a szex miatt vagyok vele együtt. Részegen mondtam valami szrságot, amit ott akkor hű de viccesnek találtam, jó poénnak tűnt, ironizálni akartam, csak marhára nem sikerült. Attól még nem gondolom úgy, hogy csak a szex miatt "megtartanám", ha amúgy nem működne.”


Ezt igy konkrétan mondd meg neki. Húzd félre magadhoz, ülj le vele komolyan, nézz a szemébe és használd a szád…. Ennyit kell tenned.

ápr. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
Tedd össze a két kezedet, hogy nem dobott ki, mint macskát szarni. Egy ilyen megalázás - mert ez megalázás, akkor is, ha jót mondtál - után örülj neki, hogy nem vágott pofán és hagyott egyből ott. Kezdj el teperni, hogy ÉREZZE, hogy tényleg megbántad és tudatosult benned, hogy egy utolsó bunkó barom vagy.
máj. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 LuckyLevi ***** válasza:
Nívós kis társaság.
máj. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!