Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy baráti összejövetelen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy baráti összejövetelen a párom szexuális teljesítményéről beszéltem, ezzel megbántottam őt. Hogy engeszteljem ki?

Figyelt kérdés

Kis baráti iszogatás, házibuli volt. Nálunk baráti körben nem tabu ilyesmiről beszélni alapvetően, itt inkább az volt a gond, amilyen keretezéssel mondtam azt, amit. És hát ittasan olyat találtam mondani, hogy a barátnőmmel akkor is megérné együtt lenni, ha kiállhatatlan lenne, nem szeretném, mert nagyon jól néz ki, jó az ágyban, bevállalós. (Csak nem ennyire finoman fogalmaztam) Ő amúgy jelen volt, amikor ez elhangzott.

Nagyon megbántódott ezen, mert úgy eléggé úgy jött le neki, amit mondtam, hogy csak a szex miatt vagyok vele.(Mondjuk nem hibáztatom, tényleg így hangzott, amit mondtam) Otthon azóta(4 napja) távolságtartóbb, nem vevő arra, hogy random megpusziljam, néha cinikusan megkérdezi, hogy csak a szex miatt csinálok-e épp bármit is vele. Próbáltam bocsánatot kérni, de nem hatott, neki nagyon rosszul esett, hogy úgy beszéltem róla.


ápr. 26. 23:23
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem az zavarna hogy elhangzik a férfi szájából egy ilyen dicséret vagy nevezzük akárminek, hanem hogy társaságban hangzott el. Lehet én vagyok a régi vágású, de szerintem ez 2 ember magánügye hogy a hálószobában ki hogy viselkedik.
ápr. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
73%
Remélem megcsal a haverokkal és elmondja társaságban, hogy sokkal jobban kielégítették mint te. 😈
ápr. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem kéne ilyen tirpákokkal összejárni, bár madarat tolláról.
ápr. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
100%
Hát, van egy baráti pár, és szokás, nem szokás, a tágabb haveri körből igenis többen ráhajtottak a nőre, nekünk mutogatta az üzeneteket, amiket kapott. És az ő pasija is hajlamos úgy kommunikálni, hogy igen, vannak gondok a kapcsolatban, de az ágyban bevállalós a csaj. Na hát erre pont ugranak a pasik.
ápr. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
86%
Kiderült milyen ember vagy valójában.
ápr. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
100%
majd ha mennek az uzenetek a csajodnak haveroktol vagy havertol a tarsasagban akkor ne csodálkozz. Az emberek jo reszenek meg a baratsag sem szent.
ápr. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sehogy nem tudod kiengesztelni, el fog téged hagyni hamarosan.
ápr. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:

Nem az a baja, hogy a szexről beszéltem, hanem az, hogy hogyan. Maga a téma korábban sem okozott gondot, nem kapott üzeneteket. Itt inkább az volt a baj, hogy úgy jött le, mintha a szex miatt lennék vele csak. Miközben nem erről van szó egyébként.

Nem akarom, hogy elhagyjon, de nem tudom, hogy mivel engesztelhetném ki.

ápr. 27. 14:39
 19/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogod tudni semmivel. Ez biztos. Már benne van, hogy csak szexre jó és logikusan nem bízik benned. Csak idő kell neki ahhoz, hogy elhagyjon. El fog nemsokára.
ápr. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
38%
Annyira be voltál piázva, hogy elfelejtetted mennyire ledagradaltad.. ilyenkor egy no qurvanak erzi magat akit hasznalgat valaki mint egy rongy babat. Beszélgetes nelkul nincs megoldas . Nagyon jo magyarazatot kell adnod erre vagy marad ez a helyzet.. addig kell vele rola errol beszelned amig nem tudod elhitetni vele az ellenkezojet. Te hibaztal most hozd rendbe.
ápr. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!