Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem is szeret csak azért van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem is szeret csak azért van velem mert kényelmes vagy jobb így mint egyedül?

Figyelt kérdés

Sziaaztok!

Az imént volt egy nagy beszélgetésem párom kisfiával aki egy mondatával eléggé elgondolkodtatott.

Tudni kell, hogy párommal immár két éve együtt vagyunk, ő a válásakor közvetlen ismerkedett meg velem, s elég gyorsan a lényegre tértünk, hogy próbáljuk meg közösen (3 hónap után összeköltözés, pár hónapja született egy kisbabánk is). Szóval, ő úgy jött el a házasságból, hogy nem bírja már ott, mindennap csak veszekednek és hiába van ott két gyereke (a legkisebb akkor volt 10 hónapos), nem akarja ezt tovább, ő egy nyugodt életre vágyik.


Most ahogy beszéltem a fiával, azt mesélte nekem, hogy mikor nem vagyok a közelbe, az apja mindig az anyja családját szidja, hogy ők tették tönkre a házasságukat és ők a hibásak nem pedig ő és az anyja.


Nekem ez olyan, mintha akkor ő még mindig bármikor visszamenne, ha úgy adódna, hogy amazok nem lesznek elérhető közelségbe állandóan?!


Most csak én gondolom túl???


Köszi a véleményeket előre is!


márc. 28. 22:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát, elképzelhetőnek tartom ebben az esetben ezt a verziót.
márc. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A párod egy idióta, de te még nagyobb, hogy alig vált el te mindjárt összejöttél vele. Egyébként nincs olyan, hogy a szülők tették tönkre a kapcsolatukat, ők tették tönkre azzal, hogy hallgattak rájuk.

Ő csak másokat hibáztat.

Valószínű, hogy visszamenne, de mivel nem működne aztán hozzád kulllogna vissza. Úgyhogy tök mindegy mit akar.

márc. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, valószínűleg szívesebben lenne velük. Lett összehasonlítási alapja más nővel/családdal és rájött, hogy ott jobb volt neki.
márc. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szoval ket eve otthagyott egy 10 honapos gyereket, aki meg most is csak 3 eves, de nektek mar van egy par honapos kozos gyereketek. Nagyszeru.

Nem tartasz attol, hogy teged is otthagy?

márc. 29. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ha az életkörülményeket nézzük, s mivel totál más mint az előző kapcsolatában, így nem, nem tartok ettől, hogy elhagyna.
márc. 29. 08:45
 6/6 anonim ***** válasza:
🤣 persze, hogy visszamenne. Csak ott már nem kell. Ezért ragadt nálad.
márc. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!