Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon ez örökké így marad,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon ez örökké így marad, hogy nem akarok senkit? 35 évesen így gondolom, mert ezelőtt volt 2 rossz párkapcsolatom és kényelmesebb egyedül.

Figyelt kérdés

Több műszakozok, beleértve a hétvégét. Sportolok heti néhány alkalommal, kutyámmal sétálok. Így munkanapon semmi kedvem pl. máshoz menni találka miatt. Szabadnapon oké, de nem biztos, hogy ő is akkor szabad. Együtt élni valakivel sincs már erőm. Főleg, hogy a legtöbb ember tévét néz, én meg a csendet szeretem itthon. Munkát nem szeretnék váltani. Nem is tudnék, ha akarnék se,mert jól fizet és saját lakás törlesztőjét fizetem még jó pár évig. Gyerekem nem lehet ,úgyhogy ezért sem kell erőltetni a dolgokat. Sajnálom az egyedüllét kényelmét felrúgni. Nekem senki ne mondja meg,mikor főzzek, pedig magamnak is főzök és nem hideg kaján élek. Senki ne szóljon bele ,hogy miért megyek edzeni. Legutóbbi párkapcsolatomban más problémák voltak (alkohol), de reggel felkeltem , kutyát kivittem és egyből mentem edzeni, aztán nem tetszett neki, mert nem otthon ültem vagy épp főzni álltam neki. Nekem a sport is fontos ,mert beteg vagyok és csak ez segít. Nekem ez a függőségem, de nem napi szinten. Hiperaktív is vagyok és abban is segít. Nem fogom nyugtatózni magam senki miatt. Ha nem esik az eső, én szívesen sétálok a kutyámmal tévé helyett.

Nem látom helyét a párkapcsolatnak az életemben. Együtt élve, ugyanúgy sportoló emberrel lehetne csak elképzelni talán, aki nem otthon ülő. De ebben a korban már nehezebb ilyet találni.

Van olyan, aki ennyi idős korában hasonló gondokkal küzd vagy küzdött? Mi lett végül pár év elteltével?


2023. nov. 5. 17:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Inkább az a kérdés, te jól érzed-e így magad. Az írásodból nem tudtam eldönteni, hogy megfelel-e ez az állapot neked, vagy csak győzködöd önmagad. Egyébként az, hogy most mi a helyzet, nem jelenti azt, hogy pár év múlva nem máshogyan fogsz-e gondolkodni. Amikor társra vágyol, akkor keress, addig tényleg fölösleges.
2023. nov. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Engem csak az a része izgat hogy egyedül kb nem fogok tudni megélni amúgy aszex vagyok szóval engem sem izgat a kapcsolat
2023. nov. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én is aszex vagyok szerintem. Inkább beszélgetek és közös programokat csinálnék, mint azt. Este, ha lefekszem, kizárólag aludni, mert akkor megyek ágyba, ha már hulla vagyok és reggel meg ahogy érzem, hogy nem tudok aludni, megyek is ki a szobából.
2023. nov. 5. 17:33
 4/5 anonim ***** válasza:
A probléma látható, de nem látható, hogy pontosan mi az. Leírod, hogy minden faja és mégis gondnak látszik. Engem nem zavar, sőt örülnék ha ilyen lennék. Hidd el sokan nem önszántukból hajtják a partnert, hanem azért mert kényszerben vannak. Sokszor én is így vagyok, jobb lenne néha, ha bírnám szex nélkül. Lehet te is úgy vagy, hogy jó lenne egy társ, de nem akarsz szexelni vele pláne nem kiszolgálni. A sokműszak sajna torzítja a személyiséget, lehet más lenne, ha tudnál normálisan pihenni.
2023. nov. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ha sikerülne más, de nem műszakos munkát vállalnod, akkor valami változás lehetséges lenne. (F!)
2023. nov. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!