Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szóljak a barátnőmnek hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szóljak a barátnőmnek hogy azok a ruháim amiket most kimosott nagyon büdösek( doh szag "öreg szag") vagy nyelvem be?

Figyelt kérdés
2 hónapja vagyunk együtt az elmúlt hétvégét nála töltöttem. A házat egy vegyes tüzelésű kazán fűti ahhoz vágtunk össze fát a koszos munkás ruhámat felajánlotta,hogy kimossa. Tegnap voltam nála, elhoztam a ruháimból,ma abban dolgoztam olyan penetráns doh szaga volt hogy 4órányi munka után is éreztem a zoknin meg 8óra hordás után is. Nem először mosott rám, de eddig a kis szobában szárította,annak még jó illata is volt. Most viszont a nappaliban a radiátor előtt,ami a bejárati ajtó melett van ergo jobban szellőző helyen. Vagy a nagy netes sorozat nézésben a gépből órák múlva szedte volna ki a ruhát?? Mondjuk a fűrdő szobájában is egész hétvégén némi szennyvíz szag terjengett, a fürdő ablakot nem szokása kinyitni( nekem megszokott minden zuhanyzás után pár percre.) Az ő ruháin vagyis rajta is éreztem 2-3x a doh szabott, de azt hittem tűzrakós kutyázós kabátja olyan.

márc. 28. 21:38
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Meg meg....de ha néha kinyitná a fűrdő ablakot lehet megoldaná. Első körben.
márc. 31. 09:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!