Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szóljak a barátnőmnek hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szóljak a barátnőmnek hogy azok a ruháim amiket most kimosott nagyon büdösek( doh szag "öreg szag") vagy nyelvem be?

Figyelt kérdés
2 hónapja vagyunk együtt az elmúlt hétvégét nála töltöttem. A házat egy vegyes tüzelésű kazán fűti ahhoz vágtunk össze fát a koszos munkás ruhámat felajánlotta,hogy kimossa. Tegnap voltam nála, elhoztam a ruháimból,ma abban dolgoztam olyan penetráns doh szaga volt hogy 4órányi munka után is éreztem a zoknin meg 8óra hordás után is. Nem először mosott rám, de eddig a kis szobában szárította,annak még jó illata is volt. Most viszont a nappaliban a radiátor előtt,ami a bejárati ajtó melett van ergo jobban szellőző helyen. Vagy a nagy netes sorozat nézésben a gépből órák múlva szedte volna ki a ruhát?? Mondjuk a fűrdő szobájában is egész hétvégén némi szennyvíz szag terjengett, a fürdő ablakot nem szokása kinyitni( nekem megszokott minden zuhanyzás után pár percre.) Az ő ruháin vagyis rajta is éreztem 2-3x a doh szabott, de azt hittem tűzrakós kutyázós kabátja olyan.

márc. 28. 21:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Ne mosson rád, ne szólj érte. Azt nem vette még észre, hogy penészes a ház valamerre? Nem kéne ellene valamit tenni?
márc. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló - ha nem ugyanolyan - szituval küzdök én is. Szarul lett megépítve a kádár kocka házam még mielőtt megszülettem volna. Rohadt szarul szellőzik, penészedik, párásodik, nem mozog a levegő... ha kinyitsz is mindent, akkor sincs kereszthuzat.

Ha mosok, utána szárítógépbe kell raknom a ruhát, mert kiteregetve soha nem szárad meg, esetleg nyáron, de télen még annyira se. Ha meg is szárad, savanyú dohos lesz.

Szárítógépbe rakva jó illatúak lesznek, viszont mihelyt kiveszem és mondjuk a szekrénybe akarom őket rakni és pl 1-2 napig nem viselem őket azonnal, akkor átveszik a benti dohos levegőt és ugyanott vagyok... ezért a szárítógépből szoktam öltözködni.


Jövőben majd tervezem újjáépíteni ezt az egész szart, de ahhoz még pénzt gyűjtök ... nem kevés egy házépítés.

Gyerekkoromba többször megszóltak, bántottak emiatt, szabályosan gátlásos vagyok és fóbiám van hogy szagos vagyok, pedig azóta ügyesebben kezelem a problémát. Többször megjegyezték már azóta, hogy milyen illatos vagyok, de a gyerekkori élmény még mindig megmaradt és kb nem hiszem el amikor megdicsérnek.


Ami a te eseted illeti, ha a másikat érettnek tartod, hogy nem fogja sértésnek venni, akkor lazán elbeszélgethetsz vele, hogy dohos a ház. Ez egy probléma, nem sértés. Persze csak ha nem úgy fogod közölni, mint a gyerekek, hogy lebüdösözöd a másikat nyilván.


Ha elhallgatod, akkor szőnyeget húzol a problémára, nem adsz neki visszajelzést.

márc. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
2, penészedés ellen jó lehet a légtisztító készülék is. Már 30-40 ezertől találsz, szűri a penészspórákat. Én tennék egy próbát. Plusz vannak mosóparfümök is, amiknek jóval tartósabb és intenzívebb az illata. Drogériában is lehet kapni, vagy online is megrendelheted. kb 2-3000 ft.
márc. 29. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Vannak nagyon jó páramentesítő gépek is. Lehet érdemes lenne beszerezni egy légtisztítóval együtt.
márc. 29. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy törölközővel együtt mosta a ruhákat? Attól is lehet más ruha büdi.
márc. 29. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Vagy ki kene pucolni a mosogepet.
márc. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ja 6os erre is gondoltam.
márc. 29. 12:34
 8/11 anonim ***** válasza:
amúgy igen, dm, rossmanban vannak mosógéptisztító folyadékok, el kell indítani egy programot a beleöntött folyadékkal. Kb 2 ezer ft, sokat segít. Mosás után a gépet mindig nyitva kell hagyni, hogy szellőzzön. Illetve mosóparfüm, ahogy korábban írtam.
márc. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
8as! Maga a mosógép nyitva hagyás megvan, viszont mint írtam a fürdőszoba se az a kellemes illatot árasztja. Lehet itt is a mosógép a ludas. Ugyanis a mosdókagyló lefolyójába van kötve, a bekötésnél kellene lennie egy gumi lapnak ami zárja a szagot hogy ne jöjjön fel a mosdó lefolyón, lehet az nem zár már.
márc. 29. 20:40
 10/11 anonim ***** válasza:
#9 na ez egy olyan munka, amit te, mint ezermester pasi, megcsinalhatnal neki :D
márc. 30. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!