Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Őszinte férfiaktól kérdezem:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszinte férfiaktól kérdezem: miért van szeretőtök, mit nem kaptok meg a feleségtől?

Figyelt kérdés
Ítélkezők, szeretőt nem tartók válaszait nem kérem.
ápr. 11. 12:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
A szivdobogast, az izgalmat, az ujdonsagot, a varazslatot. Nem kell extrakat nyujtani. A szeretotol felforr a verem, ha feloltozve ott all elottem.
ápr. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
27%
#11 és ez a hamar múló érzés jobb, mint egy őszinte, tiszta szeretet és mély kapcsolat? Őszintén kérdezem.
ápr. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
45%

12

Miért kell offolni?

Miért kell kéretlen erkölcscsősznek lenni?

Diszlexiás vagy? "Ítélkezők, szeretőt nem tartók válaszait nem kérem."

Imádsz kötekedni és evégett a réti eb nem bírja a stílusodat elviselni?

ápr. 12. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Feleségem csodálatos ember, sok jót tudok rá mondani. Nagyon jó élményeink voltak, összeszoktunk, sokat nevettünk, de nem voltam tudatos az érzelmeimmel kapcsolatosan és kényszeresen belementem mindenbe, amit magam sem értek. Nem érzek iránta olyat, amiért nekem ez megérné. Nagy nehezen kezdeményeztem a válást, de valahogy a végére időt adtunk magunknak. Közös gyerek, lakás, rengeteg családi élmény és függ tőlem anyagilag. Olyan szintű igény van bennem érzelmileg arra, hogy egy nővel megélhessem azt, amit annyira szeretnék, hogy a gondolataim fölött átvette az irányítást az érzés. Tegnap egy másik nővel ölelkeztem. Nem feküdtünk le, de tudom, hogy benne lettem volna abban is. Romantikát és szabadságot éreztem, amit már nagyon rég nem. Igen, hibáztam és valószínűleg fogok is. Elfogadom az ítéletet. Én ezen a szinten ahol tartok, így tudom kezelni az igényeimet. Mélységesen sajnálom 34F
ápr. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!