Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Férfiaktól kérdezném! Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiaktól kérdezném! Ha szeretőd volt, és elmész mondjuk a ház elött, vagy egy olyan úton ahol megszoktatok állni, évek múlva is eszedbe jut az együttlét?

Figyelt kérdés
Arra gondolok,hogy mondjuk egy félreeső út,vagy az a hely ahol ekösször beszéltetek.Minden egyes arra közlekedésből feljön benned az együtt töltött időtök?!Újra éled?!Vagy a férfi máskép működik?!

2017. szept. 4. 06:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagyok, de nekem sem jutna eszembe. Te még szerelmes vagy.
2017. szept. 4. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
75%
igen
2017. szept. 4. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

#1 igen :( 😔

#2 igen mi?!Eszedbe jut,vagy igen,máskép működik

2017. szept. 4. 07:17
 4/16 anonim ***** válasza:
96%

Ha egy férfi egyszer szerelembe esik, akkor nagyon nehezen felejt, szóval lehet.


Viszont ha sosem szeretett, és csak egy lyuknak használt, akkor kizárt, hogy még érdekelnéd.


21/L

2017. szept. 4. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
100%
Eszembe sem jut az ilyeneket elfelejtem. Ilyesmi csak valami nagy szerelemnel fordulhat elő akkor is csak akkor ha meg bármit is érzek ha új párom van mar biztos nem jut eszembe
2017. szept. 4. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
72%
Sajnos igen, eszembe jut, mindenhol ahol szép dolgokat éltem át egy nővel, és fáj hogy már vége. Nem kell hozzá szerelem, elég ha csak jó volt.
2017. szept. 4. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
35%
Eszükbe szokott jutni.
2017. szept. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
37%

Persze hogy eszembe jut.

De ha már vége, lehetőleg nem megyek azon helyek felé ahol anno szép dolgokat éltünk át, mert csak szomorúvá tesz hogy már nincs.

Van 1-2 ilyen szép emlékű hely, amit régóta kerülök...

40f

2017. szept. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Igen, eszembe jut. Régi meg új emléknél is. Én mindig a jóra emlékszem mindig. Ha nagyon jó kapcsolat volt, akkor igen, kicsit újraélem. Egyébként meg csak öröm rágondolni. Ha tudom, és olyan viszonyban vagyunk, akkor meg is keresem az illetőt.
2017. szept. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Igen eszembe jut többször is, akárhányszor olyan helyeken járok.
2017. szept. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!