Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megfigyelted már ezt a jelensé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megfigyelted már ezt a jelenséget? (Szerető vs. feleség)

Figyelt kérdés

Megcsalás témakörben durván torzulnak a válaszok attól függően, hogy érezhetően a szerető, illetve a megcsalt feleség ír ki kérdést.


Ha a kérdésből érződik, hogy valószínűleg ő a szerető, akkor jellemzően ilyen válaszok születnek:

- soha nem fogja elhagyni érted a családját

- te csak egy kellék vagy, egy kiegészítés

- csak szexre kellesz neki

- ha a férfi szeretne, már veled lenne

- az csak kamu hogy a gyerek, meg a hitel és az anyagiak

- a feleségét szereti, biztos, hogy van szex is, neked csak tolja a szokásos szöveget, hogy nincs, etet téged, hogy széttedd a lábad

- a megszokás és a biztonság fontosabb neki


Míg a gyanakvó feleségnek, vagy aki esetleg reménykedik a lebukás után, hogy helyrehozzák a házasságot:

- ez már esélytelen, itt már érzelmek vannak (a bemásolt lebuktató üzenetek alapján)

- több éves viszony: itt nem csak szexről van szó

- a gyerek sem számít, hány ilyen van, hogy lelép akkor is ha van gyerek, majd oda is csinál újat

- a férfit nem lehet megkötni, ha menni akar, menni fog

- az idővel nem tudsz versenyezni, az újdonság varázsa mindent legyőz

- biztos, hogy már nem szeret téged

- kihűlt kapcsolatot már nem lehet visszahozni

- szószerint másolom: "Amelyik férfi anyagilag megteheti és talál jobbat, az ott is hagyja a feleségét, esetleg ha ott is van gyerek marad és párhuzamosan alapít másik családot IS. Amelyik nem válik ilyen esetben, annak csak kényelmi, anyagi okai vannak, semmi más.:)"

- 10-15+ év házasság után már mindenkit csak az érdek tart össze

- biztos te is hibás vagy, mert nem volt szex


+ kieg


Benne van az általános kommunikációban, hogy "elhagyják egy 3. miatt" 3. miatt válnak" "lecserélik egy fiatalabbra", de a szeretőnek: nincs az az isten, hogy miattad elváljon.


Vagy egy másik: "Megfogni egy gyerekkel", "anyagilag függsz tőle, ő tart el" a "ház/közös cég miatt úgy sem menne" "de hát a CSOK"

Ezekből meg az jön le, hogy senki nem válik el, meg válni lehetetlen, miközben a valóságban a válások aránya 70% feletti.


Fura ez a kettősség, nem igaz?


Biztos lehetne még folytatni a listát.



ápr. 1. 22:05
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/87 anonim ***** válasza:
70%
#34 Olyan nőket is ismerek, akik azért csak házas férfiakkal kavarnak, mert életvitelszerűen nem akarnak férfit.Élnek egyedül, a kellemest kiveszik, anyus meg ganéz utánuk otthon.
ápr. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/87 A kérdező kommentje:
50, igen, normális értékrendű ember el sem tudja ezt képzelni, hogy mikre képesek. Mikor vasárnap délben irogat, amikor valószínűleg a családjával ül otthon és ebédel, abból, amit a neje főzött neki. Ünnepekkor... a nyaralásról. Esténként, mikor valószínűleg ott fekszik mellette a neje. De hogy nem veszik ezt otthon észre, azt soha nem értettem.
ápr. 4. 22:30
 53/87 anonim ***** válasza:
38 as es erzelmileg kit szeretsz jobban a fekeseget vagy a szeretot?
ápr. 5. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/87 anonim ***** válasza:
Illetve osszessegebe ha vannak erzeseid a szeretovel a szereto akkor nem.lehetne all in?
ápr. 5. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/87 anonim ***** válasza:

38as vagyok.


Nem, a szerető nem lehetne all in, életvitelszerűen nem illenénk össze.

Az, hogy kit szeretek jobban...

Mindettőjüket máshogy.

A feleségemmel nagyon mély lelki kötődésem van, ezt a 18 évnyi lelki nyugodtságot soha nem tudná más megadni.

A szerető felizgat, nagyon jó vele a szex, és felpezsdíti az agyam is, kirángat a monoton szürke hétköznapokból. Vagyis lassan már múlt időről beszélünk, mert alakul egy kapcsolata🙂 Ha komolyabbá válik, nekem mennem kell.

ápr. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/87 anonim ***** válasza:
69%

Ezt en is eszrevettem, hogy attol fuggoen, hogy ki irja ki a megcsalasos kerdest, a valaszok torzulnak.


Ha a feleseg irja ki, hogy megcsaltak de ot valasztotta a parja akkor biztosan ot szereti es a szereto csak uritolyuk volt, nem jelentett semmit.

Vagy azt, hogy nem szereti a parjat es egyertelmuen vannak erzelmek a szeretovel ha honapokig, evekig vele csalta.


De ha a szereto irja ki a kerdest, akkor mekkora ribi, ugyse hagyja el a parjat miatta, csak uriteni kell, a feleseget szereti, a szeretovel meg csak szexel.

Szoval igen, elegge fuggenek a valaszok attol, hogy melyik fel irja ki a kerdest.

ápr. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/87 anonim ***** válasza:

38 as és így h van érzelem a szerető felé ez h nem alakult át neked szerelemmel? Illetve az eletvitel alatt írnál pár példát h mi lenne vele a gond?

A szeretodhoz is melyen kotodsz? Mióta a szeretod?

ápr. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/87 anonim ***** válasza:

56 os tökéletesen egyet értek, én úgy gondolom lehet érzelem a szerető felé nem is gyengén, de az is igaz h szeretett általában nem válnak el, mert ahogy irtaitt valaki. Hamerlegre teszel tízen x évet amit felepitettek gyerek ház kialakult szokások biztonság, a mérleg másik oldalán meg a szerető aki csak érzelmeket ad nyilván a feleség felé billen a mérleg.

Nálunk is ez van hiába többet érez felém de eletvitelszeruen nem nyújtok annyit mint a felesége. Nincs saját lakásom nincs autóm, szár a családi hátterem stb

ápr. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/87 anonim ***** válasza:
0%

#57


38as vagyok.


A szerelemre egyszerű a válasz. Azért, mert a látszat ellenére a feleségem szeretem. Nem tudok 2 embert szeretni🙂

Életvitel terén a leginkább a habitusunk az, ami nagyon különbözik. Ő szeret koncertekre járni, nyüzsög, pezseg😄

Én nyugodtabb, otthonülősebb típus vagyok🙂 Ez hosszútávon biztosan nem működne🙂

2 hét múlva lesz 4 éve, hogy együtt vagyunk🙂

ápr. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/87 anonim ***** válasza:

És a szeretőd felé milyen erzelmeid vannak?

Ezekszerint nem kimondottan a kötődés erosebb afeleseged felé hanem azerzeseid is?

ápr. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!