Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megfigyelted már ezt a jelensé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megfigyelted már ezt a jelenséget? (Szerető vs. feleség)

Figyelt kérdés

Megcsalás témakörben durván torzulnak a válaszok attól függően, hogy érezhetően a szerető, illetve a megcsalt feleség ír ki kérdést.


Ha a kérdésből érződik, hogy valószínűleg ő a szerető, akkor jellemzően ilyen válaszok születnek:

- soha nem fogja elhagyni érted a családját

- te csak egy kellék vagy, egy kiegészítés

- csak szexre kellesz neki

- ha a férfi szeretne, már veled lenne

- az csak kamu hogy a gyerek, meg a hitel és az anyagiak

- a feleségét szereti, biztos, hogy van szex is, neked csak tolja a szokásos szöveget, hogy nincs, etet téged, hogy széttedd a lábad

- a megszokás és a biztonság fontosabb neki


Míg a gyanakvó feleségnek, vagy aki esetleg reménykedik a lebukás után, hogy helyrehozzák a házasságot:

- ez már esélytelen, itt már érzelmek vannak (a bemásolt lebuktató üzenetek alapján)

- több éves viszony: itt nem csak szexről van szó

- a gyerek sem számít, hány ilyen van, hogy lelép akkor is ha van gyerek, majd oda is csinál újat

- a férfit nem lehet megkötni, ha menni akar, menni fog

- az idővel nem tudsz versenyezni, az újdonság varázsa mindent legyőz

- biztos, hogy már nem szeret téged

- kihűlt kapcsolatot már nem lehet visszahozni

- szószerint másolom: "Amelyik férfi anyagilag megteheti és talál jobbat, az ott is hagyja a feleségét, esetleg ha ott is van gyerek marad és párhuzamosan alapít másik családot IS. Amelyik nem válik ilyen esetben, annak csak kényelmi, anyagi okai vannak, semmi más.:)"

- 10-15+ év házasság után már mindenkit csak az érdek tart össze

- biztos te is hibás vagy, mert nem volt szex


+ kieg


Benne van az általános kommunikációban, hogy "elhagyják egy 3. miatt" 3. miatt válnak" "lecserélik egy fiatalabbra", de a szeretőnek: nincs az az isten, hogy miattad elváljon.


Vagy egy másik: "Megfogni egy gyerekkel", "anyagilag függsz tőle, ő tart el" a "ház/közös cég miatt úgy sem menne" "de hát a CSOK"

Ezekből meg az jön le, hogy senki nem válik el, meg válni lehetetlen, miközben a valóságban a válások aránya 70% feletti.


Fura ez a kettősség, nem igaz?


Biztos lehetne még folytatni a listát.



ápr. 1. 22:05
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/87 A kérdező kommentje:
ismeritek a viszony pont hu oldalt? tele van házas férfivel, előfizetnek baszki, hogy szeretőt találjanak. Próbáld ki, hátha ott van fent az urad. Elmondjam mi történik ha nőként, fotó, minden nélkül üres adatlappal felregisztrálsz? Másodpercenként kapod az üzeneteket....nem hittem el. Jómódú családos férfiak, akik nem restek elmondani, hogy 3 gyönyörű gyermek édesapukája. Küldi a fotót, az anyagi helyzetét egyből. Csak megnyitod az üzeneted, látja, hogy láttad és nem áll le, küldi és küldi, könyörög, hogy legyél a szeretője egy fotó nélküli üres profilnak. Napi több 100 üzenetet kapsz. És ez még csak a kifejezetten erre a célra létrejött oldal. A sima társkeresőkön is ugyanez van. A munkahelyeket meg se említsem. Mikor ketten vannak a cégben ő és a felesége és képes így is ráhajtani a női üzleti partnereire. Hagyjuk már, ti álomvilágban éltek.
ápr. 1. 23:52
 22/87 anonim ***** válasza:
0%

21

Félreértesz, én a pasi vagyok. És igen ilyenek is vannak, de még mindíg ez a ritkább hidd el, voltam már ilyen helyzetben, és még jó pasinak se tartom magam.

ápr. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/87 A kérdező kommentje:
Szerintem gyakoribb az, hogy a házas férfi tudatosan keresi a szeretőt, vagy liánozik, mert ha rossz is a házasság, csak úgy nem lép ki belőle. Így keresgéli az újat. Persze előfordulhat, hogy a szerető kiveti a hálóját, de általában azért a házasfél kacsingat.
ápr. 2. 00:01
 24/87 anonim ***** válasza:
27%

23

Én az ismeretségi körömbe csak olyanról tudok hogy a szerető a csábító. De nyilván sok az ellenpélda is, viszont hidd el egy pasit könnyebb leszerelni, mint egy olyan csajt aki el akar csábítani.

ápr. 2. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/87 A kérdező kommentje:
na és meséld már el, ha szeretnéd persze, hogy hogyan tudnak ezek a nők elcsábítani? kíváncsi vagyok hogyan nyomulnak a házas férfire
ápr. 2. 00:10
 26/87 anonim ***** válasza:
Ha mehet privibe, leírom a saját történetem szívesen.
ápr. 2. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/87 A kérdező kommentje:
igen, szeretném :)
ápr. 2. 00:17
 28/87 A kérdező kommentje:

Szerintem ennek a kérdéskörnek valahol ez az esszenciája, és valahol meg is fogalmazza azt, hogy mit gondolok a témáról (részben). Ma olvastam egy kérdésnél:

"Az ember sokszor tarsadalmi nyomas esetleg vallasi okok miatt osszehazasodik olyannal akibe nem volt talan soha szerelmes.. aztan a nagy szamok torvenye szerint osszefut egyszer csak egy olyan szemellyel akire tudat alatt vagyott valojaban es bum jon a kémia ,de hiaba mert a legtobb ember nem meri feladni a stabil biztonagot, nem mer szembemenni a csaladdal,a baratokkal ,az ismerosokkel és legfokeppen nem mer onmaga lenni és ugy elni ahogy o maga akar es azzal lenni akire vagyik. Akkor erzi meg igazan az ember az elet oromet amikor tesz ra masok mit gondolnok ."

ápr. 2. 11:29
 29/87 anonim ***** válasza:
68%
Sztem a kérdések többségéből azért le lehet szűrni, hogy a megcsaló fél hogy viselkedik... én ebből szoktam kiindulni. Nyilván azt mondom a szeretőnek, hogy nem fogja elhagyni érte a feleségét a pasi, ha már hónapok óta csak ígérget, és rohadtul nem bizonyít semmit. Ettől függetlenül nem zárja ki ez azt, hogy nem érez a férfi iránta érzelmeket.
ápr. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/87 anonim ***** válasza:
59%

Én házas vagyok (férfi) elég rég, és igen, van szeretőm.

ÉN kerestem, a kihűlt házaséletem miatt.

Nem, nem szándékozom elválni.

Szóval igen, ilyen is van, pontozzatok le bátran, kövezzetek meg érte👍

ápr. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!