Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Másnál hogy működik a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnál hogy működik a párotok mellett legyen időtök barátokra?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon rosszul megy... már ki vagyok lelkileg , semminek meg egy senkinek érzem magam. Hiába próbálkozok nincsenek barátaim... csak olyanok akikkel ha utcán össze futok beszélünk, de amúgy én írok avagy 2 nek és nem érnek rá, vagy vmi közbe jön akkor is ha közbe megbeszéljük a másnapot... Kis városba nincs annyi lehetőség, nincs sok minden, egy étterem, pár kocsma. Páromnak van 2-3 igazi akikkel hetente tud találkozni, iszogatni. Ők általában kocsmába járnak ott játszanak... én nem jövök ki azokkal a fiúkkal meg túl fiús társaság. Hiába próbáltam velük menni ... most ezért nem okolhatom a párom hogy ő eltud járni, én meg egyedül töltöm akkor az estét, nem ?!

Régóta együtt vagyunk ,régebben nem járt ezekbe a kocsmákban, qkkor csak egymasnal iszogattak... viszont 1 évvel ezelőtt észre vettem hogy "menekülök" ... ha egyedül maradtam elmentem kocsival másik városba, elmentem sétálni egyedül, akkor is próbáltam írni másokra hogy talalkozzunk, és azóta is érzem hogy nekem ez így nem jó .. Gondoltam már arra is hogy ha szakitanánk, nekem lehetőségem lenne újat találni akivel lehet másabb lenne az életem, nem lennék egyedül esténként, izgibb lenne ,lenne sógornőm vagy csak szimplán más lenne... fiatalok vagyunk ,még gyerek sincs, de együtt élünk... én csak dolgozok meg otthon vagyok, vagy én vagyok a saját családommal, kisgyerekekkel.. De nem érzem jól magam ... olyan rossz minden ... én nem vagyok kapcsolat függő, se nem akarok rá telepedni de rosszul esik hogy ő eltud menni, ő akár iszik ,akár játszik, én meg csak melozok.... szegényt sajnálom is hogy olyan érzést keltek benne hogy nem mehet ... De ha meg egyedül lennék ,magamra lennék hagyva , újból randizhatnék, ismerkddhetnék...Bár munka miatt lehet nem lenne időm se ,energiám se... tehetetlennek érzem magam .... Ebből hogy lehet kimászni?



2022. okt. 18. 18:39
1 2
 1/14 Sunshinedoll ***** válasza:
85%
Nem biztos, hogy a párkapcsolattal van baj, egyszerűen csak vágysz más társaságra, ez normális. Miért nem keresel egy új hobbit, amivel tudnál ismerkedni? Pl. beiratkozni valami csoportos táncra, edzésre, kreatív szakkörbe? Olvasóklubok is vannak, vagy alkalmi festések, elmész a könyvtárba vagy egy-egy kiállításra és ott megpróbálni barátokat keresni.
2022. okt. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem igazán tudok ilyeneket, edzésre már jártam illetve újból akarok menni csak betegség miatt nem tudok elmenni... De amikor jártam az se kapcsolt ki igazán, fárasztó volt meg jó ,meg jó volt közösségben lenni de amint vége volt ugye mindenki azzal foglalkozott akivel jött és mentek haza
2022. okt. 18. 19:09
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Keress valami csoportos hobbit. Kerámiaműhely, sütisütős kurzus, kórus stb. Ilyen helyeken lehet barátokat szerezni
2022. okt. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez úgy hangzik, mintha nem is szeretnéd a párodat, csak kellene valaki (tulképp. szinte bárki), aki kicsit kevésbé magányossá varázsolja az életed, és most, hogy ő ezt a funkciót nem tölti be többé, el is gondolkodtál a lecserélésén. Én nem szeretem az ilyen kapcsolatokat, ahol a másik csak egy eszköz, ezért azt tanácsolnám, hogy szakíts vele, mert úgy mind a kettőtöknek több esélye lenne találni valakit, aki tényleg szereti, és akit tényleg szerethet.
2022. okt. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom ,tanácstalan vagyok, elveszettnek érzem magam, és igen lehet más jobban szeretné, megértené , én meg kitudja mi lenne velem... mert én most nem tudom mi van velem ... Szeretem amúgy,csak van amikor nagyon osszeveszunk, sokszor szakítottunk, sok minden volt már... es én gyenge vagyok, egyre gyengébbnek érzem magam, nem érzem magam otthon sehol sem...
2022. okt. 18. 19:44
 6/14 anonim ***** válasza:
74%
Beszélgetünk pl whatsappon, aztán x időnként szervezünk egy beülős programot. Nem nagy kunyszt.
2022. okt. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

De, társfüggő vagy.

A kettőnek semmi köze egymáshoz. Aki barátokat akar, tud szerezni párkapcsolatban is, meg párkapcsolat nélkül is. Te nem tudsz, és így van kire fogni. Írtál már ki kérdést, ott is kaptál egy csomó hasznos választ.

2022. okt. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
46%

4 éve együtt vagyunk,jegyben járunk, közös az életünk és ezalól a baráti kör sem kivétel. Töltök néha külön időt a barátaimmal kettesben, van, hogy eljárkálunk akkor is, mikor ő épp nem ér rá (és fordítva), de a párom ismeri őket, neki is ugyanolyan barátai mára. Ha megyünk velük szórakozni, úgy megyünk, mint két jó barát.


Ez olyan, mint hogy a családunknak is rokonnak számít mindkettőnk mindkét oldalról.


A közös élet számomra nem azt jelenti, hogy heti 2x együtt töltünk egy délutánt, hanem ezt.

2022. okt. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sokáig nem voltak barátaim, eleve nem igénylem különösebben az ilyesmit. Vannak hobbijaim, kiskutyánk, jól elvagyok így, ha a párom elmegy valahova. Ha ő nincs épp velem, egyedül sokkal jobban érzem magam.

Régebben voltak " barátnőim" de csalódtam bennük és úgy 10 éve nem tartom velük a kapcsolatot.

Neten viszont csatlakoztam egy a hobbimmal kapcsolatos csoporthoz, és időnként tartunk találkozókat. A törzstagokkal akik a legtöbbször jönnek, már barátok vagyunk, többször voltunk vendégségben egymásnál is. Átlag havi 1x találkozunk.

Szóval szerintem a közös hobbi összehozhat emberekkel.

A férjemnek középsulis baráti köre van, kb havonta 1x találkoznak, de ilyenkor megyünk mi, a párjaik is.

2022. okt. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Én is ilyen vagyok kb mint te ,hasonló érzésekkel..34f
2022. okt. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!