Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szívesen mész munkába? Mennyi...

Szívesen mész munkába? Mennyi időd marad munka mellett a családra/ párotokra/barátokra?

Figyelt kérdés
Nekem sajnos nagyon kevés és a munkámat sem szeretem. Este 7-8ra érek haza, a párom hamarabb, de gyakran hazahoz munkát, így dolgozik még itthon pár órát. Alig marad időnk egymásra és nagyon fáradtak vagyunk. Nálatok hogy van?
2011. jan. 3. 20:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően szeretem a munkámat, de ha tudom, hogy húzós napom lesz, akkor kevésbé kitörő lelkesedéssel indulok el reggel. Én 4-kor végzek, hazafelé összeszedem a gyerekeket és 5-6 körül érünk haza. Hát nem marad túl sok idő, amit együtt tölthetünk. Mindig visszaszámolok hétvégéig. :P
2011. jan. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Rühellem a munkám, általában forgolódok is elötte való este. 12 órázok. Öröm az ürömben, hogy még nincs 1 éve, hogy itt dolgozok és csak egy évet "veszítettem" így fősuli elött. Most a szakokat nézegetem és úgy érzem elég motivációt adott ez a kis idő, hogy ne akarjak melósként meghalni. De legalább megfizetnek és lesz miből finanszíroznom, ha nem is az egész tanulmányomat de 1-2 évet.
2011. jan. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha lenne munkám, azért mennék szívesen, mert anyagilag nagyon csehül állunk így, ha egy kereset van csak. De soha nem voltam egy munkamániás, itthon azért szívesebben elvagyok. :) Egyszer dolgoztam egy olyan helyen, ahol igaz, kevés volt a fizetés, de nagyon jó társaság jött össze. Oda szerettem bejárni.
2011. jan. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
Gyűlölök dolgozni, gyűlölök felkelni hajnalban, bemenni a sok képmutató közé, a nyavalygásukat hallgatni, az egészet utálom. A páromra hol több hol kevesebb időm van. Ma például hazaértem elég hamar, lefeküdtem délután és aludtam hét óráig, így ma még nem sokat beszélgettünk.
2011. jan. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
Szeretem a munkámat, és szívesen megyek dolgozni. Ennek már "rituáléja van", reggel elindulok, a vonaton olvasok, 9- d.u. 5-ig munka, aztán hazafelé szintén olvasás a vonaton, utána pedig hetente kétszer megyek úszni. Gyakorlatilag egész nap olyasmiket csinálok, amit szeretek, így gyorsan elmegy a munkahét, és itt a hétvége. :)
2011. jan. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
49%

Én nagyon szeretem a munkámat, irodában dolgozom, tehát végülis olyan helyen, ahol mindig is szerettem volna. :)

Nagyon jó a társaság, szupik a munkatársnőim (igazából az elmúlt évek alatt barátnőkké avanzsálódtak), a főnökkel sincs semmi baj, bár a maga stikkjei megvannak, de melyik főnöknek nincsenek? :D

Mivel nincs messze tőlem, ezért nem is kell messze autóznom, és nem is kell korán kelnem, ebből adódóan délután hamar haza is érek. :)

Sajnos a páromat csak hétvégén látom (nagyon messze lakunk egymástól és csak akkor tudunk találkozni), de mivel pénteken csak 6 órát dolizunk, ezért nagyon korán tudunk talizni. :)

Minden másra is jut időm itthon, amire szeretnék! :)


Mindenkinek ilyen munkahelyet kívánok :D

2011. jan. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
87%

8-4ig dolgozom irodában,szeretek ott lenni

párom 2km-rel arrébb dolgozik,nagyjából kötetlen munkaidő (csak legyen meg a havi x órája),igy általában együtt jövünk-megyünk,hazafele kigondoljuk a vacsit,bolt ha kell,legkésőbb fél5re otthon vagyunk,zuhany,közös vacsifőzés,kaja,filmezés


munkába szivesen megyek,napközben tudok emailezni párommal meló mellett,igy eltelik hamar a nap

23/N

2011. jan. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
87%

Szeretem a munkám :)

Kötetlen munkaidőben dolgozom, így tudom igazítani az egyéb elfoglaltságaimhoz. A párom 12 órázik, viszont olyan a beosztása, hogy 4 nap munka, 4 nap szabad, így ha ügyesen oldom meg a munkám, akkor sok időm van rá is. Viszont tanulok is, az tényleg sok idő és kötött is, de kibírható. Főleg hogy szeretem.

És mindig igyekszem időt szakítani a barátaimra és a hobbijaimra is. Igaz, ennek az az ára, hogy elég húzós napjaim vannak, de ha időnként beiktatok egy-egy olyan napot, amikor TÉNYLEG nem csinálok semmit, egész kibírható :)

Ja és jófejek a munkatársak, változatos a munka és jó a fizu is :)

2011. jan. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kezdő szabadúszó vagyok, nincs ilyenem hogy munkahely, amúgy szeretem ezt a szakmát, és főleg azt, hogy én osztom be az időm. Meg mostanában nem csinálok kb. semmit, mert nincs olyan sok meló. Csak ebből nem tudom (tudnám) még fenntartani magam. Nem kell pénzt kérnem szülőktől (sőt van hogy ők kérnek), csak éppen velük lakom..

Bíztató érzés olvasni ezt a sok pozitív választ, úgyhogy ha bármelyikőtök grafikust keres, szólhat:) (privit írni most nem érdemes, mert letiltódott a fiókom)

2011. jan. 4. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!