Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A társkeresésben sikertelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A társkeresésben sikertelen férfiak valójában túlbecsülik a nők hatalmát és a szex jelentőségét?

Figyelt kérdés
Itt az oldalon is sokan leírják, hogy kvázi bármit megadnának csak legyen végre nőjük és lehessen rendszeresen szexelni. Még olyanokat is írnak, hogy a nők gonoszak és direkt élvezik, ha megalázhatnak nagyon kiéhezett ferfiakat. Viszont az élet ennél sokkal összetettebb. Egyrészt a nők közül is sokan szenvednek párkapcsolatban, a férfiak ugyanúgy és a szex sem minden nővel olyan jó meg sok kapcsolatban alig van egyáltalán. Sok egyéb dolgot is el kell fogadni, kompromisszumot kötni, nem minden annyira szuper. Én is amíg szűz voltam kvázi piedesztára emeltem a puncit, aztán azután láttam, hogy a szex is igazából csak akkor jó, ha a nő is akarja és aktívan tesz érte, hogy jó legyen, meg egymásra tudunk hangolódni. Másképp nem egy olyan hű, de nagy élmény.

máj. 7. 21:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Igaz
máj. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Az incelek a nőkben csak egy puncit látnak, nem egy embert. Ez egyszerű debilség, szellemi elmaradottság, ennyi. És igen, jobb, ha az ilyen emberek nem élnek párkapcsolatban, nem szexelnek és nem szaporodnak.
máj. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%

"Itt az oldalon is sokan leírják, hogy kvázi bármit megadnának csak legyen végre nőjük és lehessen rendszeresen szexelni."

Aztán nagy nehezen véletlen összejön nekik egy akármilyen félfogyatékos zűrös fogatlan csaj, és rájönnek, hogy mégiscsak sokkal jobb a saját kezük.

máj. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%

Nem hiszem, hogy pusztán arról lenne szó, hogy túl becsülik a leírtakat. Inkább a megkeseredés és a harag szól belőlük ami olykor már átment olyan szintű frusztrációba, hogy teljesen hamis elméletekkel dobálóznak ahelyett, hogy tennének annak érdekében, hogy esetleg valami változzon.


Fogyni, izmosodni lehetséges mindenki számára. Persze idő kell hozzá, de bárki képes rá. A pénz meg egyszerűen nem számít, mert mégha sok nő valóban arra is menne, akkor is lenne kívétel aki nem. A vonzalom marad egyedül ami esetleg probléma lehet, de egy férfi aki igényes és nem egy léhűtő alak az előbb utóbb szimpatikus lesz egy nőnek ahonnan már lehet továbblépni esetleg egy randira.

máj. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Társkereséseben én is sikertelen vagyok ha azt nézzük, hiszen évek óta szingli vagyok. De van rendszeresen szex, az nem gond.

Néha hiányzik, hogy szeressek és szeressenek. De összességében jobb egyedül, szabad vagyok, azt csinálok amit akarok és senki nem baszogat miatta. :)

máj. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Én már ott tartok, hogy Istenként tekintek a nőkre.

Főleg a szebb arcú, csinosabb középkorúakra.

Őket aztán végképp nem leheg még megközelíteni sem.

Álltalában ők választanak egy 10 pontos teljesen tökéletes férfit, aki nem felel meg, az mehet a bús p...csába !!!

Az matyizhat otthon addig, amíg el nem zsibbad a keze.

máj. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az embereknek mindig az a legdrágább amit nem érnek el. Én megértem őket.
máj. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

7.

Ez valóban így van. Ezbolyan nint a problémák. Mindenkinek a saját problémája a legnagyobb és legnehezebb probléma.

Aki férfiként jól néz ki, szép, sármos, jóképű, annak fogalma nincs miről beszélünk, mert annak futószalagon jönnek a nők. Az nem tudja, milyen nehéz ma a nőkkel kapcsolatot teremteni.

máj. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
60%

Nem


A férfiak önmaguk jelentőségét becsülik túl.


"Még olyanokat is írnak, hogy a nők gonoszak és direkt élvezik, ha megalázhatnak nagyon kiéhezett ferfiakat."


Itt az első bizonyíték rá. A nők nem hogy nem élvezik, hanem egyenesen nem érdekli őket az a férfi, aki számukra nem tetszik. A férfiak azok, akiknek meggyőződésük, hogy a nők azon élvezkednek, hogy őt megalázhatják, a valóság viszont az, hogy észre sem veszik ezeket a férfiakat.


Te valaha gondolsz is a munkahelyeden a 100 kilós Jutkára akinek össze-vissza állnak a fogai, büdös mint a dög, hogy "na, ma jól megalázhattam ezt a gyökeret"? Abszolút még csak a gondolataidban sincsenek. Tehát ezek a férfiak azt hiszik, hogy körülöttük forognak a nők gondolatai, közben meg lesz.rják.


A főkérdés pedig a társkeresésről szólt, utána meg be lett keverve a párkapcsolat, holott a 2 dolog teljesen más és különböző.


A párkapcsolat nem csak a kefélésről szól, szóval már itt bukik ez az egész dolog. Sem a nők, sem a férfiak nem azért akarnak kapcsolatban lenni, hogy legyen egy f.sz meg egy p.nci minden második este. Ez is egy eleme a dolgoknak, de nem ez a fő csapásvonal.

máj. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!