Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiként együtt maradnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként együtt maradnátok így egy nővel?

Figyelt kérdés
Ha ismerkedtek szimpatikusok vagytok egymásnak, de kiderül hogy pl. melldaganata van, és tegyük hozzá hogy nincsen gyermeketek.
ápr. 26. 20:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
78%
Ott kezdődik a dolog hogy ha én nő lennék és tudnám hogy rákos beteg vagyok,melldaganatom van és lehet hogy le fogják vágni a mellem és az is lehet hogy meg fogok halni akkor nem ismerkednék mert nem akarnám ezt a terhet másra is rárakni. Nem kell megsértődni ha van olyan férfi aki úgy gondolja hogy nem akar ehhez asszisztálni meg nem akar egy levágott mellű nővel randizgatni amikor találhat magának egészséges,problémamentes társat is. Ha már van egy jól működő párkapcsolat akkor nyilván más a helyzet de az biztos hogy ez nagy próbája lesz a kapcsolatnak.
ápr. 27. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Nem tudta előre. Ismerkedés közben derült ki. A gyerekvállalás így majdnem lehetetlen lesz.
ápr. 27. 12:07
 13/15 anonim ***** válasza:
Sok nőnek nincs vagy nagyon rossz minőségű teje van, szóval ez nem akadályozza hogy legyen gyereke, igazából ez pont nem lenne gond.
ápr. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
De miért lenne lehetetlen? Orvos mondta? Mik a kilátások?
ápr. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Amúgy én a kérdést sem értem, másoktól várod a választ. Ez attól függ, hogy mennyire kötődsz hozza..ha nem, és szeretnel gyereket, de nem lehet akkor gondolom mérlegelsz. Vagy arra vagy kiváncsi patkány dolog lenne e elhagyni?
ápr. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!