Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ugyanoda menni üdülni, mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugyanoda menni üdülni, mint az exével?

Figyelt kérdés

Van egy friss kapcsolatom, én a nő vagyok.


Már régóta mondogatja, hogy szívesen elmenne velem X, Y vagy Z helyre az országban, mert nagyon szereti, szép a táj, jó a gasztronómia, fantasztikus a szállás, gyakorlatilag egy kis ékszerdoboz az országban.

Nagyon jó helyek, tényleg, mutatott a neten képeket, küldött ajánlókat ezekről a helyekről, stb. Meg is beszéltük, hogy nyáron elmegyünk az egyik ilyen helyre.


Na igenám, de az exével is ugyanezekre a különleges, eldugott helyekre jártak. Ma küldött nekem videót, arról, amikor ott voltak, rózsaszirom az ágyon, jakuzzi bugyog, napsütés, boldogság happy...

Most hirtelen belegondoltam, hogy én ugyanezen a helyen leszek vele. Neadjaég ugyanabban az ágyban, ahol... nos értitek.


Én most már nem akarok menni ezekre a helyekre. Valószínűnek tartom, hogy ott végig az exe fog a fejében járni, hányszor voltak már ott és hányszor voltak együtt, nekem pedig az fog az eszembe járni, hogy basszus, milyen boldogok voltak itt, és miket csinálhattak itt.


Ő azt mondja, csak azért akar idejönni, mert tényleg szereti az ország ezen szegletét.


Hát nem tudom, én inkább mennék valami olyan helyre, ahol még nem járt egyikünk sem.

Nekem eszem ágában sem lenne arra a helyre ráadásul ugyanarra a szállásra, apartmanba vagy faházba vinni őt, ahol az én exemmel voltunk együtt nyaralni. Az a régi életem közös emléke, nem akarom összemosni az újjal. Csak én látom így?


ápr. 25. 20:31
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%

"Ő azt mondja, csak azért akar idejönni, mert tényleg szereti az ország ezen szegletét."


Egyértelműen nem bízol benne a saját önértékelési gondjaid miatt!


"Hát nem tudom, én inkább mennék valami olyan helyre, ahol még nem járt egyikünk sem."


Nyilvánvalóan megint bezavar rendesen a kishitűség, a megfelési kényszer és nem mered a tudtára adni, hogy nem akarsz oda menni vele!


Én se értem egyáltalán hogyha ennyire nulla az önszereteted akkor miért vagy párkapcsolatban.

Biztos vagyok benne hogy ha jönne képbe új kollégiuma, vagy régi/új lány barátja te azokra is kivetítenéd a saját hiányosságaid.

Amondó vagyok, hogy ne vesztegesd szegény párod idejét rád és szabadítsd meg a terhes személyedtől.

Nem való neked párkapcsolat míg magaddal nem vagy őszinte és nem változtatsz önmagadon!

ápr. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
*kollegina
ápr. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
76%

Megbántva végképp ne érezd magad. Én szeretek egy hegyhez járni, ahová gyakran jártunk sétálni az exemmel. Nagyon kellemeseket sétáltunk, és szép az emlék, de végképp nem úgy gondolok rá ha a jelenlegi páromat sikerül elcsalnom oda hogy de jó lenne ha vele lennék...

De ők, Te ezen nem tudsz túllépni és félő, hogy elrontod vele majd a kirándulást.

Ez esetben inkább keress valami nagyon hasonló helyet és ajánld fel hogy menjetek oda , újdonság lenne neki is, minél több helyet kiprobal, annál jobb. És ha nem tetszik neki, akkor legközelebb visszatérhettek az ő otletehez

ápr. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
Jó, lehet túlreagáltam. De akkor is nagyon bántó és frusztráló érzés.
ápr. 25. 21:09
 15/31 anonim ***** válasza:
68%
Megbántva érzed magad a nagy semmin, de kinyitni nem mered a szádat, hogy nem akarsz oda menni, őszintének meg végképp, nem fogod elmondani, hogy a volt párja miatt nem akarsz ott kirándulni. Ez a sértődés benned lesz míg tart a kapcsolat, le fogod vezetni a pasidon, vagy még mélyebbre mész az önsajnálatban és depressziós leszel. Hm, pszichológuson gondolkodtál már ha egyszer semmi, de semmi önbizalmad nincs? Rád férne nagyon...
ápr. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
82%

"Ne hasonlítsunk össze egy várost, egy házat, vagy a testét egy olyan hellyel, ami az ő közös helyük volt."



"Most hirtelen belegondoltam, hogy én ugyanezen a helyen leszek vele. Neadjaég ugyanabban az ágyban, ahol... nos értitek.

Én most már nem akarok menni ezekre a helyekre. Valószínűnek tartom, hogy ott végig az exe fog a fejében járni, hányszor voltak már ott és hányszor voltak együtt..."


De kérdező te ugyanazt csinálod. Összehasonlítod azt amit vele átélt azzal amit veled él át és át fog.

Jó, hogy nem az nem jut eszedbe, bár eszedbe fog, hogy kényeztette, összekapcsolódott, egyesült sűrűn a nemiszervük.

Te neked tényleg nincs rendben az önbizalmad és a partnereden fog csattani az ostor. Szegény, előre sajnálom. :(

ápr. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:
Nagyon empatikus a válaszolók többsége. Köszönöm.
ápr. 25. 21:20
 18/31 anonim ***** válasza:
100%

"Nagyon megbántva érzem magam."

Nem téged akar bántani. Szép helyre akar menni veled, vagy mondhatnám azt is, hogy meg akar neked mutatni egy szép helyet.

Ha téged zavar, mondd meg neki, és javasolj mást, vagy keressetek együtt egy másik szép helyet. Van sok.

ápr. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
71%

Kérdező nem tudlak sajnálni ha haragszol, ha rosszul esik akkor se. Őszinte vagyok: Nincs rendben a lelked és most a párodét akarod tönkretenni.

Önző vagy, magadat sajnálod, mástól is azt várod el, hogy pátyolgasson. De neked jó nagy képzeletbeli pofon kell, hogy észrevedd magad mert soha, de tényleg soha nem leszel igazán boldog, kiegyensúlyozott.

Az önbecsülés hiánya problémákat okoz neked már most, később még rosszabb lesz. Inkább örülhetnél, hogy tanácsot írtak a válaszolók velem együtt és egy önkritikával szolgálok neked helyetted. Látni, érezni, egyenesen lerí, hogy önmagad miatt nem bízol benne. És ha nem kezdesz el magaddal valamit ki fog téged dobni, lehet a nyáron, lehet 5 év múlva, de ki fog. Az önkritika fontos az önismerethez, ami az önfejlesztéshez kell. Ha nem ismered saját magad, elbújsz magadtól akkor szenvedni fogsz tovább. Hiába nem tetszik nem vagy kész párkapcsolatra se vele, se mással.

ápr. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem manapság csoda hogy mentek nyaralni, amennyi sóher pali van.

Amúgy én ugyanebben voltam.

Első 5! évben az ex volt a téma , nyaralás ugyanott ahol vele.

Mostanra már elfelejtette, mert velem vannak emlékei ott, azokon a helyeken és a lànyunkkal.

Türelem kellett hozzá az biztos. Sok évbe telt. De tudtam hogy egyszer eljön ez is.

ápr. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!