Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » El lehet jutni még egyszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El lehet jutni még egyszer ugyanoda az életben?

Figyelt kérdés

Jelenleg úgy érzem depressziós lettem.


Most 39 évesen 6 év után elváltam, el kellett adni a közös családi házat.

Ma sikerült végleg eladni a házat és tegnap lettünk túl a végleges váláson a papírokkal.


Jelenleg költözhettem haza a családi házunkba ahol anyám él már csak, még nem tudom mikor költözzek vagy vágjak bele lakásba esetleg.


Ráadásul a volt feleségemmel közös vállalkozásunk volt, amiben nem akart benne maradni, nekem viszont a részét fel kellene vásárolnom, amira a házból maradt pénz rámenne, szóval lehet h állás után is kell néznem.


Van még esély erre, hogy az ember 39 éves talál valakit akivel szeretik egymást majd vesznek egy lakást vagy házat együtt, De! megházasodni már nem akarok, és gyereket sem.


És még is amíg nincs lakásom vagy nem megyek el albérletbe érdemes egyáltalán elkezdeni ismerkedni?


Úgy érzem mintha vége lenne így hirtelen az életemnek.


És nézem most a 20 éveseket akik előtt még minden ott van, minden adott de nem leszek már olyan fiatal soha.


El kellett küldeni alapból 3 dolgozót de ugye lehet h az egész cég el lesz adva, nem nagy céget kell elképzelni.

Egy 20 éves kolléganővel is elbeszélgettem akit el kellett szintén küldeni, alapból sem volt jó az otthoni élete, sokszor mondta, hogy az ex feleségemmel mintha a családja lettünk volna, de neki is sok lehetősége van még, és úgy elnéztem h b*sszki mennyire öregnek érzem magam.


Összejöhet még újra minden vagy jobb ha a javáról lemondok?


márc. 29. 19:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Összejöhet, de élni kell az életed.
márc. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen adott az esély de csak akkor, ha már teljesen meggyógyultál és teljes boldog embernek érzed magad egyedül is. Akkor fogsz készenállni. Viszont a választék az korlátozott lesz, vagy gyermekes nővel jössz össze, vagy találsz olyat, aki nem akar, de szerintem az a ritkább.
márc. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
58%

igen, ebben biztos vagyok. Nyilván a válás, a sok változás megvisel, de egy új élet küszöbén állsz. Ha jól csinálod, még ugyanennyi hátra van. Én mindig ebben hiszek, és csak magunktól függ, hogy az életünket hogyan alakítjuk. Ajánlom neked ezt a könyvet Edith Eva Eger: A döntés. Nekem teljesen megváltoztatta az életem, a szemléletem, a depresszióm megszűnt.

Társkeresésben is jó esélyekkel indulsz, sőt tanulva az előző házasságod hibáiból sokkal jobb lehet az új kapcsolatod. Olyan nőként, aki tudatosan nem szeretne gyereket, kifejezetten az elvált, már gyerekkel rendelkező férfiakat kerestem, mert biztos akartam benne lenni, hogy már nem akarnak sajátot, és nem gondolják meg magukat emiatt. Az ő gyerekeiket meg minden probléma nélkül elfogadtam. Így ideális választások voltunk/vagyunk egymás számára.

Ritka kivétel vagy amúgy, mert a legtöbb házas férfi liánozik, még benne van a házasságban a korodbeliek nagy része, de már kacsingat. Ritka nehéz már elvált, múltját teljesen lezárt férfit találni.

A házasságtól én is elzárkóztam, teljesen fölösleges jogi/vagyoni elkötelezettségnek tartom. Maximum egy szép szertartást tudnék elképzelni.

És hidd el, nagyon sok olyan nő van, aki úgy gondolkozik, mint én.

márc. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

a 20-on éves is ugyanoda fog jutni, ahova te, csak lehet még rosszabb paraméterekkel, vagy olyan rossz anyagi helyzetben, hogy esélye sem lesz válni és hitelcsapdában pokoli házasságban tengetik majd életük. Még van pár jó évük, de kb 25 felett egy nőnél kitör az első pánik, hogy huha, férjet kéne fogni, gyereket kéne szülni. Jönnek az első eljegyzések, házasságok, az egzisztencia még nagyon gyenge lábakon áll. Majd leszülnek, leamortizálódnak, teljes szexmentesség és végül válás.

Ezért ne irigyeld őket. Van tapasztalatod, szakmád, férfiként 39-40 évesen még igenis jó korban vagy az újrakezdéshez.

Bárcsak az a férfi tartana itt, ahol te, aki nekem kell. Csak ő 38 évesen még mindig házas. Ha elválna, egy szavába sem kerülne, már ugranék.

márc. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hasznosak a válaszok :)


elsőre nem hittem, hogy itt hasznos válaszok is születnek.


Még az előttem áll, főként az állás, és az, hogy mikor és hová fogok költözni, nyilván 39 évesen nem akarna senki nálam aludni ha hazaköltöztem.


Ez lehet 1 hónap de lehet 1-2 év is.

márc. 29. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!