Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek, borzasztóan kiábrándí...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, borzasztóan kiábrándító Számotokra, ha mielőtt ágyba bújnátok a randipartnerrel, ő ragaszkodna (oda-vissza alapon, tehát nemcsak Tőletek "várná el", hanem saját maga is megcsinálná) egy részletes nemibetegség szűréshez?

Figyelt kérdés

2024 van és a legtöbb nő annyi pasit találhat magának, amennyit be mer vallani..ha akarnak, hetente, havonta másik csávóval fekszenek össze...meg igazából még ha "rendes házból" való is a csajszi, lehet ő a rossz fiúkra bukik és elég, ha 1 "olyannal" lefeküdt, netán még nem is volt védekezés.. tehát hogy nem akarnék elkapni sem szifiliszt, sem semmi mást..tudom, nyilván senki nem akar..anno így jártam (oké, nem szifilisz volt, de így is kórházba kerültem és majdnem maradandóan károsodott a májam)..szóval saját bőrömön tapasztaltam, hogy ez nem játék..Ti nők mit szólnátok ehhez, ha ezzel fogadna a pasi, hogy "szűrést mindkettőnknek", mielőtt..?


Csak annak a véleményét tudom komolyan venni, aki kulturáltan mondja el, mit gondol - köszönöm.



ápr. 24. 19:28
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
66%

Nálam ez nem annyira lenne fontos (ha még randiznék, (de már csak a férjemmel szoktam 😊) mert nem szedhetek gyógyszert,(hormon problémák miatt) így életemben nem voltam együtt pasival gumi nélkül, mert más védekezési lehetőségem nincs. És még ez sem véd meg sajnos mindentől.

Egyebként, úgy irsz, mintha a nők fekudnének le válogatás nélkül mindenkivel hetente,😡 pedig ez a férfiak szokása

ápr. 25. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
69%

19

13 évesen már ott volt a herpesz a pofamon, (19 évesen csókoloztam.először) 😕

ápr. 25. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
Én simán, bár megjegyzem életemben 1 pasival voltam és sosem gumi nélkül és 24 vagyok. De persze. Sőt, tetszene, hogy fontosnak tartja ezt. Csak ne az jöjjön ki belőle, hogy azért, mert ÉN biztosan mekkora K vagyok...
ápr. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Igen, jogos a Részetekről és elnézést, ha olyan hangzata volt az írásomnak, hogy a nők feküdnek le fűvel fával..tényleg ezt nem lehet általánosítani, ill. nekünk férfiaknak szokásunk inkább, nem Nektek nőknek. A lényeg, kell az STD szűrés egy új kapcsolat elején, laza kapcsolatba meg nem érdemes belemenni.
ápr. 25. 19:36
 25/27 A kérdező kommentje:
Tényleg kellemes meglepetés volt olvasni, amiket írtatok..azt hittem a többség negatív és elutasító álláspontot fog képviselni, de pont ellenkezőleg :-)
ápr. 25. 19:40
 26/27 anonim ***** válasza:
Ez megerősít abban a hitemben, hogy mindenki magából indul ki: aki ordas nagy riibanc, mint a kérdező, az másról is ezt hiszi.
ápr. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
26: így van, így van :-D nézd el nekem, nem tehetek róla :-D
ápr. 26. 00:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!