Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Miért nem sikerül egyik nővel...

Miért nem sikerül egyik nővel sem, ha mindenki szerint bőven a saját szintemen ismerkedem?

Figyelt kérdés
Nőismerősöktől is kaptam meg, hogy xy, akire úgymond hajtottam, nem is szép! Férfiaktól még ennél is többször és nyersebb stílusban😄
jan. 6. 11:43
1 2
 1/14 anonim válasza:
Ebből elég egyértelműen az következik hogy baj van a személyiségeddel, kommunikációs készségeiddel, stb.
jan. 6. 11:47
 2/14 anonim válasza:
Az hogy a saját szinten keresés már régóta nem áll meg, ha nőkről van szó. Nekik több és jobb jár mostanra, legalább 2-3 szinttel. És ez sokszor még azzal is párosul hogy ők felülbecsülik magukat, a férfiakat meg alul. Felmérések is vannak erről. Szóval ennek tudatában érdemes keresgélni, és üdv a csodás jelenkorban.
jan. 6. 12:46
 3/14 anonim válasza:
Szerintem is a személyiség a kulcspont, az első válaszolóval értek egyet. Csak azért mert valakinek a szubjektív véleménye alapján a lány kinézete nem üti meg a fiúét (vagy fordított felállásban, mindegy), el kéne viselnie a jlenlegi "párja" személyiségének kellemetlen aspektusait? Pl.: jobban megismerte ésk iderült, hogy hihetetlenül trehány, állandóan a telefonján lóg, kisujját sem mozdítja, akkor csak azért mert "rosszabul" néz ki ezt viselje el, és nem léphet tovább? Hagyjuk már.
jan. 6. 13:07
 4/14 anonim válasza:
Már a kérdésedből kiolvasható, hogy a személyiségeddel van nagyobb gond mint a külsőddel.
jan. 6. 13:33
 5/14 A kérdező kommentje:
Miért?
jan. 6. 13:54
 6/14 anonim válasza:
Mert a kérdésedben is csak a külsőségekről beszélsz. Úgy gondolod, ha kellően nem szép nőnél próbálkozol, akkor már automatikusan a karjaidba kellene omlania.
jan. 6. 14:06
 7/14 A kérdező kommentje:
Na várj, én azokat a nőket szépnek találom. A környezetemből kaptam, kapok megjegyzéseket.
jan. 6. 14:11
 8/14 anonim válasza:
Mert még mindig ilyen dedós szintekben gondolkodsz.
jan. 6. 14:14
 9/14 anonim válasza:
De teljesen mindegy is, hogy milyennek találod külsőre. Ha azt írtad volna a kérdésedben, hogy belsőre, természetre, anyagilag, iskolázottságilag... veled egy szinten lévőkkel ismerkedsz, már komolyabbnak tűnnél. Igen, akkor meg azt kaptad volna meg, hogy külsőre is veled egy szinten lévőket keress. De akkor már legalább lehetne tudni, hogy hozzáállásilag nincs veled gond. Hogy tényleg ,ahogy az előző mondja, nem ilyen dedós szinten vagy, hogy külsőre szinted, akkor már omlania kellene.
jan. 6. 14:22
 10/14 anonim válasza:

nézd ha nem jön össze egy kapcsolat annak számos oka lehet, de az hogy a kérdésbe belefogalmaztad, hogy a lányok nem a te csoportodba esnek és akkor sem jön össze a kapcsolat az arra enged következtetni, hogy elég éretlenül és felszínesen gondolkozol, jelenleg a személyiséged nem vonzó nem vagy képes megtartani egy kapcsolatot, persze az is könnyen lehet hogy nem megfelelő lányokkal ismerkedtél, velük is lehet/van probléma és az nem a kinézetük, érted?


na meg ugye madarat tolláról embert barátjáról, a haverjaiddal se szívesen találkoznék, ha ennyire oda vannak a külsőségekért nehéz elhinni hogy nem az érdekemberek közé tartoznátok

jan. 6. 14:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!