Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális ez egy kolléga(nő)től...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez egy kolléga(nő)től ez? Közeledés vagy csak én gondolom túl?

Figyelt kérdés

Van egy kolléganő aki az elmúlt hónapokban furcsa módon közeledik(?) felém. Egyre többet beszélgetünk, sokszor olyan témákról ami furcsa számomra hogy megosztja velem. Hét közben is írunk egymásnak, munka miatt, de az is néha olyan amit én például nem küldenék ellenkező nemű kollégának. Beszélt exeiről, arról hogy távkapcsolatban van, már érdeklődik hogy mit fogok nyáron csinálni és állandóan apróbb közös programokat tervez pl.: séta, beszélgetés vagy szakmai program.


Kérdés honnan jön? :

Távkapcsolata van több mint 1 éve mégis folyamatosan próbál velem időt tölteni.

Semmi extra nem történt még.

Olyan dolgokat oszt meg amit én nem beszélnék meg "egyszerű" kollégákkal (pl.: hogy ismerkedtek meg a szülei, exével miért szakított,...).

Tervez programokat a "jövőre" pl.: nyárra, következő projekten azonos csapatba kerülni.


Nem vagyok főnöki pozícióban, ezt tudja is, nem tud ilyen jellegű előnyre szert tenni. Magasabb pozícióban vagyok, de nem sokkal. Én nem akarok párkapcsolat tönkretevője lenni. A kollegina egyébként csinos, kedves, bejönne ha nem lenne (táv)kapcsolatban (ezt is egy beszélgetéssel mondta el).


Nőkhöz extra kérdés: a "távkapcsolat" mit jelent? Tudom a fogalom jelentését, inkább az érdekelne hogy van-e valami "extra" jelentése? Személy szerint ha nekem lenne egy kapcsolatom, aki másik városban él, akkor is annyit mondanék hogy kapcsolatban vagyok. Van jelentősége hogy ezt valaki kihangsúlyozza a táv-kapcsolatot?


ápr. 19. 13:09
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
74%
Amúgy lehet, hogy csak társaságnak használ fel mert magányos, de egyáltalán nem kezdene ki veled.
ápr. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
56%
Én nő vagyok és a véleményem, hogy nagyon is kezd behálózni. Már hosszú távra is gondolkozik veled. Tuti nagyon magányos. A távkapcsolat szinte soha nem működik. Gondolj csak bele, szex megvonás, egymás közelségének hiánya. Vannak akiknek a szex is belefér mással. De tételezzük hogy ő nem ez a fajta. Akkor is veled foglalkozik és ismerkedik rendesen. Szóval úgy van vele, hogy ha lépsz hezitálással, de tuti beadná a derekát. Vagyis inkább ő hajtott rád. Neked tetszik ő?
ápr. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
68%
Nem te tennéd tönkre a marha stabil távkapcsolatát hiszen ő teper. Még ha itt ezt próbálják is a nők finomítani. Pedig én nő vagyok és átlátok ezen...
ápr. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Kinézet soha nem volt számomra prioritás egy kapcsoaltban, amennyiben az illető ápolt.

Ő csinos, kedves a beszélgetések és közös időtöltések alatt, nyilván ezek bejönnek. Ugyanakkor bennem van a kérdés, hogy velem miért ne tenné meg mondjuk 1 év múlva (nem lenne távkapcsolat, tudom, de akkor is...).

Nyilván máshogy állnék hozzá ha nem lenne kapcsolata, vagy jelezné, hogy lezárta (akkor is ha ezt nem tudom ellenőrizni).

ápr. 27. 15:50
 15/23 anonim ***** válasza:
77%
Akarsz szerető lenni, akarsz megcsalva lenni? Akkor engedj a ribinek. Ha nem akarsz akkor meg nézd levegőnek. Egyszerű nagyon.
ápr. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
40%

Mivel ez 1 távkapcsolat, lehet összejöttök és hamar túllép a csaj azon a pasin, kiderül hogy ti jól osszeilletek. De az is lehet hogy futó kaland lesztek. Ezt nem tudhatjuk előre.

De a távkapcsolatban azt se lehet elvarni hogy a nőt magához lancolja az a pasi. Ha lépni akar és beléd szeret akkor tegye ettől nem lesz ribi csak rájön hogy neki a semmitmondó távkapcsolat nem elég.

ápr. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
74%
Ribi már most mert nem szakít hanem két pasit akar megtartani. Hogyha egyszer nem elég neki a távkapcsolat akkor szakítson. Ne más pasit szédítsen.
ápr. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván érthető, hogy vannak kétségeid, nálam is mínusz tízről indul az illető bizalmi szempontból, aki a kapcsolatából kacsintgat kifelé - ezt nőként írom.

Persze ha hajlandó pontot tenni az ügy végére és úgy közeledik, az megint más.

ápr. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
vagy ilyen megbizhato kisugarzasod van amiert ki nyilik vagy jobban keresel a palijanal es ezert osze satorozna veled.. a kerdes az hogy manipulaciobol kozeledik vagy sem..
máj. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Maszik, nyomul rad. A tavkapcsolat hangoztatasa nala azt jelentheti, hogy barmi lehetseges.
máj. 9. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!