Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak, ha egy kolléganő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ha egy kolléganő közeledését elutasítjátok, utána hogy viselkedtek vele? Úgy, mintha semmi nem történt volna vagy tartózkodóbbak lesztek az irányába, kerülitek?

Figyelt kérdés
Esetemben konkrét elutasítás nem történt, de nem is lépett semmit, ezért úgy veszem, hogy nem kölcsönös az érdeklődésem.

2023. máj. 17. 19:24
 1/8 anonim ***** válasza:
89%

Simán lehet, hogy csak nem akar kollegaval kezdeni, de amúgy bejönnel neki.

Jobban bonyolítana a dolgot ha pl hierarchiában feljebb is van.

2023. máj. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt lehagytam, hogy valszeg semleges maradnék.
2023. máj. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Tartózkodás lenne.
2023. máj. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%

Azért kíváncsi lennék, nálad mit jelent a közeledés? Írd már le légyszi részletesebben, mit csináltál és hogyan közeledtél hozzá. Mennyire volt egyértelmű, félreérthetetlen a dolog?

Azt sejtem, hogy nem is vette közeledésnek azt, amiről te azt hiszed, az volt :D

Egyébként én ugyanúgy viselkednék vele, mint előtte. Semmit nem befolyásolna a dolog, mivel én teljesen külön választom a munkát a magánéletemtől.

2023. máj. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
44%

Utána a haverom lesz.

Meghivom kv zni vagy ő engem. Együtt kajálunk. Kipróbálom rajta a csajozós dumáimat. Neha megdícsérem hogy milyen szép pl a haja stb.

Leterhelem a hetvégi élményeimmel.

Nevetünk es ennyi.


Azt a tényt hogy ő az elején nem így állt hozzám figyelmen kívül hagyom.

Egyes nők lassan elhidegülnek ettől és idővel levegőnek néznek, másokkal meg nevetek.



Am a 4es lényegeset írt mert tényleg nem vilagos a szitu.

Hogyan nyitottál?

Nálam ez úgy szokott hogy a melóhelyen eszem az etkezőben es akkor odahuppan a nő dumalni.

2023. máj. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Elég egyértelműen közöltem vele, mert úgy véltem, részéről is kölcsönös is lehet az érdeklődés, de valószínűleg csak félreértettem, úgyhogy elengedem a dolgot.
2023. máj. 19. 17:46
 7/8 anonim ***** válasza:

De hogyan közölted, mi volt az az egyértelmű dolog?

Engem is érdekel, mert hasonló helyzetben voltam én is, csak a másik oldalon.

2023. máj. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
53%

6.

Ertem...és sajnálom...ez így egészen más szitu mint amit én vàzoltam...5ös voltam.

Ebben az esetben logikus ha kerülni fogod.

2023. máj. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!