Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is azt tapasztalja, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is azt tapasztalja, hogy a mamahotelt mindenki leszólja, de a pasihotelt senki? Mindig is megvolt ez a kettős mérce férfi vs nő?

Figyelt kérdés

Van olyan, aki tényleg elhiszi, hogy a nők többsége ennyivel több erőfeszítést tenne az anyagi függetlenségért? Mert csak szólok, az minden, csak nem igaz. Az átlag 20-30 éves nő mamahotelezik/pasihotelezik. Ennyit erről. És nem, az sem ér ha a faszi albérletben lakik, mert nyilván akkor feleznek. Ebből nem következik az, hogy az a nő egyedül is belevágott volna, főleg most hogy növelték az albi árakat is, de gondolom ez sem zavar senkit.


Nem értem milyen jogon szólnak le férfiakat, ha még ők sem anyagilag függetlenek, tudod ki hiszi el, hogy egy átlag 25 éves nő egyedül kiperkálja az albit+rezsit. Még diplomával se feltétlenül, mert kell a tapasztalat ahhoz, hogy megkeressél annyit.



ápr. 10. 14:41
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
44%

Fölösleges a hisztid, a kérdésed meg értelmetlen, mert csak bólogatást vársz.

Anyádon kívül nővel nem éltél még együtt, mások kapcsolatába/kasszájába nem látsz bele, így hiteltelen is vagy.

ápr. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 A kérdező kommentje:

#31: Tudom, az igazság fáj. Attól még hogy igazam van, nem kell rögtön besírni. És még te beszélsz kasszáról? Itt írják, hogy egy egyetemista nappali mellett simán tud dolgozni és hogy saját zsebből kitud fizetni EGYEDÜL egy normális albit. Abba bele sem megyek, hogy vajon van-e egyáltalán bútor az adott albérletben stb.


Ennyire ne égessétek már be magatokat.🤣🤣🤣 Vagy talán az alkalmi, esetleg ha szerencséd van részmunkaidős állások olyan sokat fizetnének? És akkor még nem is beszéltünk arról, hogy az egyszerűbb munkákat nem is magyarokkal szeretik feltölteni mostanában, mert túl sokat kérnek. De a te világodban, bizti úgy van, ahogy mondod.


Nem számít mennyit vergődsz itt a kérdésem alatt, ha nem tudod alátámasztani azt amit írsz, akkor görgess tovább. Nekem semmit sem kell bizonyítanom, mert én azt állítottam a kérdésemben, hogy kettős mérce van és konkrétan egyetlen egy olyan nőt ismerek, aki egyedül él egy albérletben. Mindenki más rá van akaszkodva valakire.


Nem az albérlet árakról, nem az egyetemről, nem rólam és nem is mások kasszájáról szól a kérdés. A kettős mércéről.


Attól még hogy te mást tapasztalsz, nem tudod érvényteleníteni egyik állításomat sem, mert én jártam egyetemre és többnyire tisztában vagyok a környékemen milyen lakás/albi árak vannak. Ismeretségi körömben is látom mi megy.


Azt itt sírtok a többi kérdés alatt, hogy a nők mennyivel kevesebbet keresnek mint a férfiak, most meg hirtelen nem és minden pasi csóró, meg az anyjánál lakik? Senki nem hiszi ezt el és látszik sokak írásából, hogy tökre megvagytok sértődve, hogy nem tudtok lepontozni a 6 kamu profiljaitokról.

ápr. 29. 13:17
 33/34 anonim ***** válasza:

"És akkor még nem is beszéltünk arról, hogy az egyszerűbb munkákat nem is magyarokkal szeretik feltölteni mostanában, mert túl sokat kérnek. De a te világodban, bizti úgy van, ahogy mondod."


Másold már be, hol állítottam az ellenkezöjét...


"Mindenki más rá van akaszkodva valakire."

Ha ketten élnek egy albérletben, ott többnyire ketten is fizetik. Akkor mindkét fél gyakorlatilag függ a másiktól ilyen alapon...

ápr. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

sok nő ezt nem gondolja gondnak ez van.


sajnos tény a jelenség, én ezért inkább nem is keresek barátnőt.

ápr. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!