Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is azt tapasztalja, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is azt tapasztalja, hogy a mamahotelt mindenki leszólja, de a pasihotelt senki? Mindig is megvolt ez a kettős mérce férfi vs nő?

Figyelt kérdés

Van olyan, aki tényleg elhiszi, hogy a nők többsége ennyivel több erőfeszítést tenne az anyagi függetlenségért? Mert csak szólok, az minden, csak nem igaz. Az átlag 20-30 éves nő mamahotelezik/pasihotelezik. Ennyit erről. És nem, az sem ér ha a faszi albérletben lakik, mert nyilván akkor feleznek. Ebből nem következik az, hogy az a nő egyedül is belevágott volna, főleg most hogy növelték az albi árakat is, de gondolom ez sem zavar senkit.


Nem értem milyen jogon szólnak le férfiakat, ha még ők sem anyagilag függetlenek, tudod ki hiszi el, hogy egy átlag 25 éves nő egyedül kiperkálja az albit+rezsit. Még diplomával se feltétlenül, mert kell a tapasztalat ahhoz, hogy megkeressél annyit.



ápr. 10. 14:41
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
47%
És nem levelezőn vagyok :) nappali képzesre járok, kiadónál dolgozom, 0 szülői támogatás. Úgyhogy ha neked nem megy az a te hibád, ne másokat hibáztass az elvárásaikért azért mert te képtelen vagy megfelelni azoknak
ápr. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
77%
Mi az a pasihotel? Ha a mamahotel mintájára nézzük akkor az hogy a pasi főz, mos, takarít, kiszolgálja a lányt, ágyba viszi a kakaót és behozza a mosott-vasalt ruhát. Hát én még sosem láttam ilyet 😳🤣
ápr. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:
Szép mese. Azt azért nem írja le mennyit keres, de gondolom nettó 450-et minimum.🤣 Ez nagyon gáz, hogy megpróbálja beadni hogy milyen könnyű azt megannyi példa van rá, hogy mégse és valaki kamuzott egy picikét.🤭 Nem tudom melyik egyetemről van szó, mert nem mindegyik ugyanaz az árkategória, szaktól is függ, de pl az angol nyelvű képzéseket el se tudod kerülni, hogy ne fizesd ki tök mindegy, hogy hány pontod volt. Szóval ennyit rólad. Nyilván a 20-as a Mucsaröcsögei egyetemen tanul félévenként 100K-ért + a Gyékényhegyi hajléktalanszálló melletti pinceszobát bérli 95K+rezsiért. Nyilván kitűnő tanuló az állása mellett.🙄 Én részemről ejtem a témát, erős a gyanú, hogy egy troll írogat a pasihotel/mamahotel melegéből nekem...
ápr. 10. 22:29
 24/34 A kérdező kommentje:
22: Gondolom akkor olyat sem, ahol a pasinak van saját lakása mi? 😳🤣 Felétek csak a nőknek van olyan eltaláltam? Máskülönben esze nem lenne kiköltözni a mamahotelből, ha nem várja a pasihotel melege. Úgy könnyű, hogy a jóba beleülsz egyből.
ápr. 10. 22:37
 25/34 anonim ***** válasza:
72%
Mit rinyálsz...keres olyan nőt akit nem zavar hogy otthon anyunál tespedsz.
ápr. 11. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:

25: Szép próba, de nekem pont nincs ilyen problémám. De hé mindenki magából indul ki.


Azt hitted mi?🤣


Meg most aki néz ki valahogy, annak esze ágában nem lesz költözni az anyjától, ha eddig azt nem tette meg. Ugyanúgy a ronda nők is, csak ők tudják, hogy ez a hozzáállás sehová sem vezet és tudják hol van a "helyük". Nem kell a pasihotelen besírni, 90% azt csinálja, nem lenne meglepő ha neked se lenne arra eszed, hogy magad érd el az anyagi függetlenséget és helyette Facebookon vagy TikTokon osztod az észt.

ápr. 11. 08:22
 27/34 anonim ***** válasza:
100%

Egy lánybarátom az apjával lakik nagy ház alsó szintjén, mert több okból így hozta a sors. Az exe családdal élt, először beköltözött oda, rossz volt a családi légkör, közben az exének mozgássérültsége lett, a fickónak abba kellett hagynia a munkáját, nagyon korlátozott lehetőségük volt így minden szempontból, lány apja egyedül maradt nagy házban, közös bizniszként barátomék az alsó szintre költöztek. De a lány vezeti a háztartást és közös érdekű lakhatás. Tehát ez nem papahotel. Talán nem pont erre irányult a kérdés, de ilyen is van.


Hasonló közös biznisz nálam, hogy anyummal maradtam és a lakást mamám kettőnkre íratta. Anyum is pont mozgássérült és párom is mozgássérült. Csak nekem van óriási energiám egyelőre, viszont továbbra is örökölhetem anyumtól és erre is fel kell készülni minimálisan. Érdekes fonódó "keresztek" vannak az életemben.


35/F

ápr. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
100%
Ja: ez pedig nálam nem mamahotel.
ápr. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:

Amikor a pasi otthon lakik anyunál, aki főz, mos, takarít rá, ő meg tesped, szart se csinál, az mamahotel.


Ha otthon lakik, de dolgozik, eltartja magát, fizeti a rá eső dolgokat, az otthoni teendőkből kiveszi a részét, és ha lenne nő, akivel lenne hajlandósága elköltözni közösen albérletbe, azt nem nevezzük így.



Pasihotelnek (baromi hülyén hangzik, de a te elveden) inkább azt lehet nevezni, ha a csaj odacuccol valami gazdag faszihoz, aki eltartja, és ő nem csinál semmit.


A közös albi oda-vissza közös kötelezettség, nem pasihotel/nőhotel...

ápr. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:

29: "közös albi oda-vissza közös kötelezettség, nem pasihotel/nőhotel..."


Amennyiben a nő ki is fizeti igen. Nem ez a jellemző


"Pasihotelnek (baromi hülyén hangzik, de a te elveden) inkább azt lehet nevezni, ha a csaj odacuccol valami gazdag faszihoz, aki eltartja, és ő nem csinál semmit."


Nem nem, az is pasihotel, amikor félig a szülőknél, félig a pasinál van, mikor hogyan jó neki. Nyilván egy petákot sem tesz be sehova.

ápr. 29. 09:48
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!