Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ti hisztek a tündérekben?

Ti hisztek a tündérekben?

Figyelt kérdés

Sokat olvastam róluk de nem tudom,mi igaz.

Egyszer ugyan volt egy fura esetem amikor megálltam egy durván megcsonkított fa mellett, szomorúság fogott el és mikor megérintettem,éreztem különleges energiacsomókat a fa körül.



2018. júl. 5. 21:37
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
38%
Nem
2018. júl. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
32%
őszintén hány éves vagy? 6?
2018. júl. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
22%
Hülye gyerök.
2018. júl. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
én nem csak hogy hiszek benne, hanem itt fekszik egy mellettem. nagy a feneke és horkol. de egy igazi tündér! :)
2018. júl. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
0%

Kedves Kérdező,


neked vannak bizonyos tapasztalataid, amik a gyakis válaszolók jó részének nincs meg. Erre te megkérdezed őket, hogy ez a tapasztalat reális-e? Mégis, mit fognak mondani neked?

2018. júl. 6. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
65%

A Tündéreke gy párhuzamos dimenzióban élő, nagyon tiszta szándékú lények, általában erdőkben, eldugott helyeken vannak tündérköreik (amolyan természetes átjáró).

A facsönk mellett érezhettél sok mindent. Lehet hogy szimplán a fának a "hangulatát" vetted át. Másrészről, ahol a figyelem, ott az energia; mivel sokat foglalkoztál tündérekkel tényleg megmutathatták magukat.

2018. júl. 6. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
34%
Skizofrének gyülekező helye. xD
2018. júl. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
64%
Léteznek, de nem teljesítik a kívánságokat. Réteken lehet őket befogni, terráriumban egész jól elvannak, ha rendszeresen adsz nekik kisebb tücsköt vagy szentjánosbogarat enni.
2018. júl. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Kedves 5-s válaszoló, igen most már én is látom hogy felesleges volt feltennem itt ezt a kérdést.Köszönöm annak a 6-s válaszolónak válaszolónak aki mn em viccelte el a témát és értelmes választ adott

A tündérkörös dolog az itt Magyarországon is működik?

És nem, nem a fa energiájàt éreztem,hanem körülötte finom energiákat,látni viszont semmit se láttam,csak valami halk suttogás ütötte meg a fülemet pont amikor ott akartam hagyni a fát.Csak azért most írom le ezt mert ennél jobban már úgyse nézhetnsk hülyének😄

2018. júl. 6. 12:29
 10/22 anonim ***** válasza:
18%
Te nem vagy százas kérdező
2018. júl. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!