Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » LaVey sátánisták, ti hisztek...

LaVey sátánisták, ti hisztek sátánban, démonokban?

Figyelt kérdés
2018. márc. 11. 22:13
 1/4 anonim válasza:
73%
Nyílván ha tudod mi az a lavey sátánista akkor utána néztél , hogy pontosan mi ez a vallás. De egyébként nem , ez a vallás (ami egyébként az én vallásom is) arra alapszik hogy saját maga istene az ember , tehát nincs isten sem sátán csak te. A démonok pedig nem köthetőek a vallásokhoz vagy az isten imádatokhoz véleményem szerint. Akinek személyesen volt paranormális élménye az hisz benne , én annyit tudok mondani hogy lehet vannak lehet nincsenek, ez emberfüggő.
2018. márc. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
48%

Figyu! - ha a Sátánban nem is, a Google-ban hiszünk!

[link]

2018. márc. 12. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Utánanéztem, csak kiváncsiságból kérdeztem ^^
2018. márc. 16. 14:18
 4/4 anonim ***** válasza:
A LaVey féle embereknek nem sok köze van az igaz Sátán-imádathoz...ha elfogadod Sátánt, azzal együtt az isteneket(démonokat) is
2018. ápr. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!