Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Elég ouija táblát készíteni?...

Elég ouija táblát készíteni? és ha igen mit kell közben mondani ha éppen idézni akarunk?

Figyelt kérdés
sziasztok! csináltam két darab papírra össze ragasztva hát "oujia táblát" tehát ráírtam a dolgokat és ezt ezt ráragasztottam egy deszkára és este haverokkal próbáltunk idézni úgy hogy leraktunk 3 gyertyát és egy kupicás poharrarat forgattunk körbe körbe és kérdeztük hogy itt vagy e mert nem tudom hogy kell e konkrét szöveg... na ha ez nem volt jó egyáltalán akkor megtudnátok e írni hogy mondjuk elég az hogyha egy deszkába mondjuk bele vésem vagy ráfestem az abc-t számokat igen nemet stb-t és stb kb mindent és légyszíves de most tényleg komolyan mondom hogy ne írjatok olyat hogy ne idézzek mert meghalok stb kérlek szépen tényleg ne már nem egyszer raktam ki hasonló kérdést hogy hogyan kell stb amikor még fogalmam sem volt az egészről de most már nagyon sokat olvastam erről tényleg nagyon sokat és nem félek az ilyenektől kiméljetek ha nem akarjátok nyilvános leírni akkor privátba :) köszi előre :) vagy ha van egyszerűbb ouija táblánál akkor azt is leírhatjátok ami max 3 személyes de egyszemélyes is jó de inkább 2...
2016. jan. 18. 16:43
 1/7 A.C.A.B ***** válasza:
68%
Hát én pedig nem foglak kímélni! Nincs jobb dolgod, mint ilyenekre pazarolni az idődet? Mert ha nincs akkor az csak úgy lehet, hogy munkanélküli vagy, vagy kisgyerek. Ha az előbbi, akkor kezdj el munkát keresni, ha az utóbbi, akkor pedig indulj tanulni. Magyarázza már el nekem valaki, hogy miért jó ez a baromság (hogy szebb szót ne írjak rá)? Ha te magad is elhiszed, hogy ezek az idiótaságok működnek, akkor miért nem választassz egy olyan hitet, amiben a halálod után is nyugtod lehet? Például legyél keresztény. Ha elhiszed, hogy a rossz szellemek, meg miegymások bánthatnak esetleg, akkor abba is gondolj bele, hogy halálod után mi lesz veled. Ha már hiszel valamiben, akkor ne a rossz oldalban higgy. Ja és hogy a kérdésre is valaszoljak: nem tudom, hogy kell csinálni, mert nem vagyok sem munkanélküli, sem pedig gyerek.
2016. jan. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges az a tábla, most hogy már van net.Mindenki azt használja.
2016. jan. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%

Én a helyedben nem kontárkodnék ilyen dolgokba.

Tudod mi jár azzal,hogyha megidézel egy szellemet?Nem tudhatod hogy milyet idézel meg ... lehet az ártó is.50-50% hogy nem ártó lesz.Ha pedig nem vagy elég tapasztalt(és pedig attól,hogy olvastál róla még nem leszel tapasztalt)akkor a szellem itt ragad a mi síkunkon,abból pedig csak neked lesz bajod.


Még a tapasztaltak se csinálják szívesen.Sőt,ők inkább nem is csinálják.

2016. jan. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%
Nekünk elég volt a gazdálkodj okosan és a ki nevet a végén. :D Elvolt az egész család és még ilyen szellem baromságok se kellettek. :D:D
2016. jan. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
39%

1. A kupicás poharakat dönteni szokás a garat felé

2. Csipkebokor vessző

3. Sok olyant ismertem, hogy soha nem idézett, és úgyis meghalt

4. Ami max 3 személyes az gruppen, egyszemélyes az önkielégítés, 2 személyes az szeretkezés egy másik féllel

2016. jan. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
55%

Ezt kell elmondanod kétszer, harmadszor visszafelé:

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum

2016. jan. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A saját érdekedben ne csináld ezeket a dolgokat, még viccből sem, mert komolyabb, bajod eshet!


A szellemvilág komolyan veszi ezeket a dolgokat!

Elindítasz valamit, amit nem tudsz majd visszafordítani!

Szabad akaratodból adod át a testedet(kezedet) a démonoknak!Ebből súlyos megszállottság lehet!!

Mindig démonok válaszolnak, soha nem mások, akármit is állítanak!


Ez a dolog a spiritizmus témakörébe tartozik és nagyon veszélyes dolog!!! Nézz utána!!

2016. jan. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!